Prowadzący Akademię

#PROWADZĄCY 
 

ŁUKASZ DOJKA - właściciel marki Xtreme Fitness, najbardziej dynamicznie rozwijającej się sieci klubów w Polsce, aktualnie posiada 30  lokalizacji i wciąż się rozwija - na koniec 2020 zaplanowane jest otwarcie 50. klubu, a 2022 rok ma zakończyć się wynikiem aż 130 lokalizacji w całej Polsce. Udowadnia tym samym, że dzięki nieszablonowemu myśleniu można w Polsce dokonywać ekspansji tam, gdzie inni polegli.

SPECJALIZACJA:
- Skalowanie Biznesu
- Eskalacja Marki
- Budowanie Skutecznego Zespołu

 

Posłuchaj wywiadu z Łukaszem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


 

MAREK PRUSIŃSKI - właściciel firmy GRIT Laboratory oraz Head of Fitness w Xtreme Fitness Gyms. Marek współuczestniczył w otwarciu ponad 30 klubów. Specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni treningowych oraz szkoleniu kadry trenerskiej, tak by ich praca była zoptymalizowana i przynosiła największe korzyści zarówno dla właścicieli, jak i samych trenerów. Jego skuteczność w branży potwierdza jego doświadczenie, a liczne porażki i błędy przekuwa każdorazowo w sukcesy, podnosząc jednocześnie wydajność i dopracowując każdorazowo procesy, w których bierze udział.
SPECJALIZACJA:
- Modele Zarządzania Trenerami
- Optymalizacja pracy zespołu
- Projektowanie przestrzeni treningowych

Posłuchaj wywiadu z Markiem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii

 


MATEUSZ STYPUŁKOWSKI - współzałożyciel HUMAN Fitness Philosophy, jak i Akademii Trenerów Personalnych PTA, nie tylko biznesmen, jednak jest to także trener, sportowiec i pasjonat, który doskonale zna branżę, obecnie zarządza 4 swoimi klubami, które zostały otwarte w trakcie ostatnich 24 miesięcy! Działa na Łódzkim rynku i pokazuje, że jest miejsce na budowanie od podstaw własnej marki i eskalację jej zarówno na lokalnym rynku (kluby Human Fitness), jak i na ogólnopolskim (Akademia PTA - działają w 6 miastach w PL).

 SPECJALIZACJA:
- Plany Sprzedażowe
- Budowanie struktury organizacyjnej
- Zarządzanie zespołem
 

Posłuchaj wywiadu z Mateuszem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


 


 

 

MARTA BUKOWSKA -  Związana z branżą fitness od 14 lat. Założycielka Pomorskiej Szkoły Fitness 4FIT. Wspiera trenerów personalnych, instruktorów fitness, managerów i właścicieli małych biznesów pomagając im tak pokierować rozwojem zawodowym. Kończyła specjalizacje związane z wykorzystywaniem socjologii oraz psychologii społecznej, które wykorzystuje teraz zawodowo. Na co dzień przedsiębiorca i praktyk, który idealnie łączy wiedzę naukową, ze sprawdzonymi na własnej skórze rozwiązaniami. Prowadzi dziesiątki osób, którym doradza zawodowo i biznesowo, do tego prowadząc własną placówkę. 

 

SPECJALIZACJA:
- Systematyzacja pracy trenerów
- Odporność na stres i kryzysy w pracy
- Delegowanie kluczowych zadań
 

Posłuchaj wywiadu z Martą i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


MAGDALENA RODAK-DĘBOWSKA - Jej droga zawodowa związana jest z branżą fitness. Większość z tego czasu przepracowała na sali, jako instruktor oraz szkoleniowiec i wie, że to najlepsze miejsce do badania zachowań i potrzeb klubowiczów. Pracuje dla jednego z największych graczy a rynku - firmy ZDROFIT, na co dzień zajmuje się komunikacją marki i relacjami w social mediach. Doświadczenie związane z zarządzaniem zdobywała jako manager klubów i osoba odpowiedzialna za działania marketingowe i PR. Teraz codzienną pracę na żywym organizmie będzie mogła przełożyć wprost na edukację studentów akademii.

 

SPECJALIZACJA:
- Komunikacja marki w social mediach
- Profesjonalny PR
- Kampanie społeczne
 

Posłuchaj wywiadu z Magdaleną i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


ANNA YOUYA JUJKA - posiada 30-letnie doświadczenie w branży tanecznej. Współpracuje ze szkołami tańca na terenie całego kraju, zasiada w jury od najmniejszych do największych zawodów, turniejów w kraju, jak i zagranicą. W jej dorobku znajduje się realizacja reklam, teledysków, programów tv, projektów niekomercyjnych. Jest założycielką studia kultury ulicznej Step Dealers. Choreograf trzech edycji You Can Dance/Polska TVN, członek Jury dwóch edycji Got To Dance/Polska Polsat. Uwielbia dzielić się tym, co potrafi i co kocha.

 

SPECJALIZACJA:
- Budowanie wizerunku w branży artystycznej
- Negocjacje biznesowe
- Współpraca z dużymi markami

Posłuchaj wywiadu z  Jujką i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


 

EMILIA LIS - Od 2002 roku związana zawodowo z branżą fitness i taneczną. Instruktorka, przedsiębiorca, szkoleniowiec. Przez 7 lat prowadziła swoje studio tańca. Autorka bloga fitnessowo-biznesowego: emilialis.pl. Pomaga instruktorom i klubom lepiej komunikować się z klientami, (szkolenia, artykuły, filmy edukacyjne).

 

SPECJALIZACJA:
- Utrzymywanie klientów
- Skuteczna komunikacja online i offline z klientami
- Relacje wewnątrz zespołu

Posłuchaj wywiadu z Emilią i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


BARTOSZ LANGA - prawdziwy szaman marketingu. Zawodowo buduje marki, opracowuje strategie marketingowe oraz projektuje wprowadzanie nowych produktów z naciskiem na wysoką sprzedaż. Współpracuje z dużymi i średnimi markami, budując im strategię od zera. Pomagał takim markom jak BOLS, Rucola Catering, TwójDietetyk.pl. Jest również wykładowcą MBA Marketing na Uczelni Łazarski i ASBiRO.

SPECJALIZACJA:
- Skuteczny e-marketing
- Budowanie i kreacja marki
- Storytelling w marketingu
 

Posłuchaj wywiadu z Bartoszem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


PATRYK SULIGA - Twórca niestandardowych nośników komunikacji marketingowej. Organizator kampanii reklamowych w mediach społecznościowych dla firm w Polsce i za granicą. Doświadczenie zdobywał m.in. ze współpracy z markami: Pierre Cardin, Vitalia.pl / Fitatu.pl, Bitbay.pl, Żołądkowa Gorzka, Bosch, Play, Empik, Burger King, Weegree, Tako Media, Netkoncept.com. Ponad 200 publikacji i wystąpień w mediach w Polsce i za granicą takich jak Money.pl, bankier.pl, tvn24, Dzień dobry TVN, TV Biznes, Wirtualna Polska itd. Twórca kanałów na Youtube: Bez kanału i Jestem M.

SPECJALIZACJA:
- Skuteczne budowanie marki na YouTube
- Współpraca z mediami i markami
- Kampanie wiralowe w social mediach
 

Posłuchaj wywiadu z Patrykiem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii

 


KRZYSZTOF ZIĘBA - Jest trenerem umiejętności interpersonalnych, Life and Business Coach’em, Trenerem mentalnym. Na swoim koncie ma ponad 12 000 godzin przeprowadzonych zajęć grupowych. Jest Prezesem Fundacji Art of Breaking, właścicielem szkoły tańca BreakNuts Dance Studio, prelegentem TEDxPiotrkowskastreet, członkiem TABASKOTEAM. Obecnie na stałe współpracuje z Polskim Związkiem Piłkarzy, ITFF - International Trainers&Facilitators Federation oraz Personal Training Academy.

SPECJALIZACJA:
- Psychologia przywództwa
- Trening mentalny
- Coaching managerski
 

Posłuchaj wywiadu z Krzysztofem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


SZYMON MRUGAŁA - Banki nie zawsze zaproponują najlepszą ofertę na rynku. Szymon ma dostęp do najszerszej gamy usług i zawsze jest w stanie zweryfikować informacje bez względu na logo na ulotce.

To najbardziej kreatywny doradca finansowy jakiego znamy. Od 5 lat czynnie działa w świecie finansów, jest także autorem bloga finansowego. Wielokrotny prelegent na różnych wydarzeniach i konferencjach biznesowych. Aktywnie razem ze swoim zespołem obsługuje ponad 200 klientów indywidualnych oraz ponad 40 przedsiębiorstw w zakresie wszystkich produktów finansowych, jakich mogą potrzebować: kredytów, ubezpieczeń, inwestycji.

Jego celem jest dobieranie właściwych rozwiązań finansowych dla klientów na różnych etapach rozwoju ich życia prywatnego oraz ich firm.

SPECJALIZACJA:
- Doradztwo finansowe i optymalizacje
- Zabezpieczenie ryzyk finansowych
- Obniżenie kosztów kredytów i ubezpieczeń
 

Posłuchaj wywiadu z Szymonem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


WOJCIECH BIZUB Wojciech Bizub - kontraktowy dyrektor marketingu w małych i średnich przedsiębiorstwach. Właściciel ukierunkowanej na rezultaty agencji WBIZNES. Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyniki, a nie wymówki. Dzięki konsekwentnej realizacji planu doprowadza biznesy klientów do statusu lidera ich branży w ciągu 2-3 lat. Wykładowca akademicki (ALK oraz MBA na ASBiRO) i prelegent największych konferencji biznesowych w Polsce (I  Marketing oraz WBEXP z Garym Vaynerchukiem). Jeden z najpopularniejszych podcasterów biznesowych w Polsce. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył mechanizm dynamicznego rozwoju dla firm – strategię WBIZNES. Gdy nie klika przy komputerze, to biega, boksuje na ringu lub przerzuca ciężary na siłowni.

SPECJALIZACJA:
- Sztuczna inteligencja w reklamach
- Copywriting sprzedażowy
- Tworzenie lejków sprzedażowych

Posłuchaj wywiadu z Wojciechem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


KAMIL DOŁOWSKI - Współzałożyciel i zarządzający projektem Akademii W Gruncie Ruchu. Od 14 lat zaangażowany w budowanie zespołów i społeczności, zarządzanie organizacjami pozarządowymi i w tych środowiskach tworzenie elastycznych modeli biznesowych. Ewangelizator życia w zgodzie z naturą człowieka opartego o ruch, ciekawość oraz zdrowe szczere i solidne relacje. Zawodowo łączy świat wikingów, avatara i cyfrowego rzemieślnictwa.

SPECJALIZACJA:
- Budowanie turkusowej organizacji
- Zarządzanie poprzez wysoką jakość komunikacji
- Efektywna samodzielność zespołu

Posłuchaj wywiadu z Kamilem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


KAROL FROŃ Przedsiębiorca, mentalista, praktyk sprzedaży i zarządzania. Od 2007 r. związany z branżą sprzedaży telefonicznej, wykonał ponad 30 000 rozmów z klientami, w ciągu 6 lat zatrudnił w swojej firmie 3500 ludzi i zbudował blisko 30 zespołów sprzedaży. Autor 5 książek, wykładowca akademicki, trener Brian Tracy International w Polsce. Pomaga przedsiębiorcom i dyrektorom sprzedaży zwiększać skuteczność ich zespołów handlowych, poprzez wydobywanie osobistego potencjału oraz modernizuje działy handlowe, za pomocą praktycznych metod zarządzania, które wypracował w ciągu 9 lat zarządzania zespołami w korporacji CCIG oraz własnym biznesie. Twórca modeli sprzedaży Sales Hunter i przywództwa Dream Sales Team. Uczy praktycznej sprzedaży, psychologii sukcesu, przywództwa i budowania zespołów. Znany z bezpośredniego języka, charyzmatycznego sposobu bycia i stawiania na praktykę, kosztem teorii. Z jego szkoleń skorzystało już ponad 11 000 osób. Mąż Karoliny, ojciec Ksawerego, miłośnik survivalu.
 

SPECJALIZACJA:
- Praktyczna sprzedaż
- Psychologia sukcesu
- Przywództwo i budowanie zespołu

Posłuchaj wywiadu z Karolem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii

 

 


MIKOŁAJ HEWELT Specjalizuje się w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, jak również prowadzeniu postępowań kontrolnych i podatkowych. W ramach prowadzonej praktyki przeprowadza liczne audyty prawno-podatkowe w przedsiębiorstwach oraz instytucjach publicznych. Przygotowuje rekomendacje i koncepcje, a następnie nadzoruje wdrażanie procesów restrukturyzacyjnych. Występuje jako pełnomocnik procesowy w licznych postępowaniach sądowoadministracyjnych przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Jest prelegentem na studiach podyplomowych oraz na szkoleniach branżowych i konferencjach, a także autorem licznych publikacji w specjalistycznych czasopismach podatkowych.Obecnie wpisany na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Izbę Doradców Podatkow

SPECJALIZACJA:
- Doradztwo podatkowe
- Prowadzenie postępowań kontrolnych
- Nadzór procesów restrukturyzacyjnych

Posłuchaj wywiadu z Mikołajem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


ARKADIUSZ FOLLERT - Doświadczony księgowy oraz konsultant. Współpracuje w zakresie doradztwa księgowego organizacji pozarządowych z jednostkami samorządu terytorialnego. Właściciel biura rachunkowego specjalizującego się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz NGO. Autor artykułów i publikacji prasowych z zakresu rachunkowości, podatków i zarządzania finansami. Specjalizuje się w szkoleniach z rachunkowości i podatków oraz optymalizacji kosztów. 

SPECJALIZACJA:
- Optymalizacja podatkowa
- Zabezpieczenie struktury biznesowej
- Zmniejszenie obciążeń fiskalnych

Posłuchaj wywiadu z Arkadiuszem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


MICHAŁ KOSEL - Ten Wojownik stoi na straży Naszej Armii. Od 10 lat prężnie działa w branży fitness/ dance.
Jest przedsiębiorcą, dziennikarzem i założycielem Fundacji, która wspiera pasjonatów na rynku pracy. Prowadzi swoje kluby. Jego spółki i organizację prowadzą w całej Polsce prawie 20 projektów sportowych
i edukacyjnych. Jest wykładowcą na studiach licencjackich, MBA i na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie.
Jest wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Próbując budować biznes oparty o pasję dwukrotnie otarł się o bankructwo. Zbudował 2 placówki sportowe nie mając złotówki na koncie, co było późniejszą dźwignią do pozostałych projektów. Kilka lat później pomagał setkom przedsiębiorców otwierać ich kluby, pomagając jednocześnie uniknąć najczęstszych błędów, które przerobił na własnej skórze...

SPECJALIZACJA:
- Tworzenie skutecznej Armii z Milenialsów
- Marketing Patryzancki
- Uzbrajanie prawne w branży fitness

Posłuchaj wywiadu z Michałem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii