Opole 2017 - Konferencja Sportowa [Całość]
97,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Pełen zapis konferencji w formie VIDEO - ponad 10 h nagrań i 100% praktyki prosto od doświadczonych prelegentów, którzy sami na co dzień prowadzą swoje szkoły, managerują tancerzy czy organizują duże eventy!

Dzięki fundacji Zarabiaj Na Pasji, grupie aktywistów sportowych oraz osobom, które żyją ze swojej pasji i chciałyby dzielić się wiedzą z innymi udało się zorganizować kolejną edycję konferencji sportowej!

Sami jesteśmy pasjonatami i od lat żyjemy z tego co kochamy najbardziej. Wśród nas są trenerzy, sportowcy, tancerze, managerowie i wieloletni kierownicy i właściciele własnych placówek.

______________________________________________

#TEMATY

Jacek Perduta - "Budowanie rynku i wzajemnych zależności od instruktorów"
Jacek Perduta - "Współpraca z instruktorami, czyli jak utworzyć prawdziwą, trwałą relacje z nauczycielami"
Grzegorz Jaworski - "w trójkącie zależności artysta - organizator - klient - punkty widzenia każdej ze stron, jak dojść do konsensusu + typowe błędy" 
Grzegorz Jaworski - "w trójkącie zależności artysta - organizator - klient - punkty widzenia każdej ze stron, jak dojść do konsensusu + typowe błędy" - cz.2"
Krystian Izert - "Geneza i czynniki autoprezentacji dla pozyskania klientów w sporcie" 
Krystian Izert - "Uwalnianie kreatywności jako pomoc w jakości i unikalności treningów" 
Michał Kosel - "Jak się wypromować się gdy nie mamy środków na reklamę?"
Michał Kosel - "Formalności w praktyce - optymalizacja podatkowa, fiskalizacja, prawo i księgowość"
Jarosław Madzia - "Marketing Video w praktyce" 
Jarosław Madzia - „Przykłady budowania wizerunku w oparciu o proste i niedrogie metody"

________________________________________________
#PROWADZĄCY

✓ Krystian Izert

Na swoim koncie ma 30 projektów min dla takich firm jak OSRAM BNP PARIBAS CREDIT AGRICOLE WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA TEB EDUKACJA TEB AKADEMIA FITNESS ACADEMY WWF ŻABKA FRESHMARKET CASTORAMA i inne. Trener i prezenter. Prowadził prezentacje w sanatoriach, firmach branży handlowej oraz usługowej, szkołach średnich i wyższych na terenie całej Polski. Kazda zawodowa przeszłość wiązała się z zarządzaniem badz przewodzeniem projektami. Obecnie trener sportowy z naciskiem na dyscyplinę kalisteniczno-gimnastyczną w 8 obiektach sportowych we Wrocławiu. Jeden z czołowych trenerów w prestiżowym projektcie Pole Predators dla trenerów i instruktorów.

✓Grzegorz Jaworski
Przedsiębiorca branży eventowej i twórca innowacyjnych rozwiązań logistyczno-marketingowych, doradca, organizator i DJ. Projektant wydarzeń i brandów eventowych m.in "Reggaeton vs Dancehall" i "Beach Party". Wyznaje jedną zasadę podczas tworzenia koncepcji - minimalizacja nakładów finansowych przy maksymalizacji zysków, czego dowodem są projekty, w których stosunek wkładu do zwrotu był 1 do 100. 
Szkoli event maganerów oraz współpracuje z markami taneczno-muzycznymi i przedstawicielami tych branż. 
Jest współfundatorem Fundacji Rozwoju Muzyki i Tańca.

✓Jacek Perduta
tancerz, nauczyciel, DJ, organizator wydarzeń tanecznych, przedsiębiorca. Jego przygoda z tańcem trwa już ponad dwie dekady. Taneczne szlify zdobył podczas kongresów w całej Europie.Wieloletni przedsiębiorca z blisko 10-letnim stażem w branży tanecznej. Pomysłodawca i założyciel dużego projektu SALSOPOLIS skupiającego trzy szkoły tańca w jeden duży konglomerat. Szkoła z upływem czasu znacznie się rozrosła. Obecnie współpracuje z sześcioma szkołami tańca, które pod wspólnym szyldem promują kulturę latynoamerykańską wśród miłośników tańca. Aby wyjść naprzeciw potrzebom kursantów w 2015 roku otworzył klub PinaColada w samym sercu Katowic. Jest to miejsce, w którym odbywają się codziennie zajęcia taneczne, a w ciągu weekendu warsztaty, eventy i imprezy towarzyszące. Aby środowisko tancerzy mogło się rozwijać, czerpać od profesjonalistów i doszkalać swoje umiejętności Jacek zajął się kolejenym projektem. W 2014 roku po raz pierwszy zorganizował festiwal taneczny – Bachata Lovers Festival w Katowicach.
Bardzo dobre umiejętności organizacyjne powodują, że organizacja kolejnej edycji festiwalu jak i cotygodniowych imprez, warsztatów i eventów nie jest dla niego żadnym problem.

✓Michał Kosel
Manager tancerzy, kierownik Kobiecego Centrum Rozwoju, założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca. Od lat tworzy i organizuje wydarzenia taneczne, warsztaty ogólnopolskie festiwale oraz kieruje placówkami tanecznymi. Jest twórcą takich marek tanecznych jak: Poledance Armagedon, Pole Predators - projekt trenerski, BellyOpole.pl, Pole Dance Koźle, Opolski Festiwal Ruchu i Zdrowia, Orientalna Kontrabanda czy filmowego projektu o tancerzach "ProjectPassion". Specjalizuje się w marketingu partyzanckim, zarządzaniu projektami i budowaniu marki.

✓Jarosław Madzia
Twórca wielu marek biznesowych, specjalista w zakresie Strategii Rozwiązań i budowania relacji. Wieloletni przedsiębiorca, doktorant psychologii sportu. 
W życiu zawodowym zajmuje tworzeniem wizerunku, projektowaniem kampanii reklamowych i komunikacją w biznesie. Na co dzień trener CrossFitu, Trener Personalny i zawodowy siatkarz.

Wiemy doskonale jak ciężko jest młodym, zdolnym i chętnym do działania osobom organizować coś swojego. Wielu z nas chciało tworzyć własne studia taneczne, festiwale, warsztaty i wydarzenia, ale nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać od strony organizacyjnej i formalnej. Tutaj ściągamy osoby, które od A do Z opowiedzą nam jak się to robi tak by nie utknąć w formalnościach i nadal rozwijać się w tym w czym jesteśmy najlepsi!


 * zostaw maila, a wyślemy Ci pakiet BONUSOWY na start

Nie kupuj kota w worku i przekonaj się czy warto!
 


 

 

Zapraszamy Was na V edycję warsztatów w formie ogólnopolskiej konferencji, ze znanymi osobistościami ze świata tańca, którzy na pasji zbudowali całe swoje życie!

--------------------------------------------------------------------------------
„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.” – Tony Gaskins. 
--------------------------------------------------------------------------------

#SZKOLENIE

Oferujemy zapis z konferencji, gdzie mówiono m.in. o:
- tworzeniu własnej firmy sportowej/tanecznej
- krok po kroku studiujemy najczęściej popełniane błędy
- opowiemy jak łatwo rozwiązać sprawę z formalnościami by w nich nie utonąć
- jak radziliśmy sobie z marketingiem i reklamą jak nie mieliśmy żadnych środków 
- jak uczyliśmy się zarządzania ludźmi z pasją i w oparciu o wartości

Dodatkowo poznacie praktyczne przykłady jak bez żadnych środków stworzyć skuteczną kampanię reklamową, skąd pozyskać pierwsze fundusze i jak zabezpieczyć swoje środki przed zbędnymi podatkami.

Szkolenie prowadzą praktycy, tancerze, managerowie i kierownicy placówek sportowych oraz tanecznych. Osoby od lat tworzące wydarzenia taneczne, warsztaty, turnieje, fundacje i festiwale. Tutaj nie usłyszysz książkowych teorii, a całą gamę sprawdzonych i praktycznych przykładów tego jak sami przez to przeszliśmy i z jakim skutkiem!

Dodatkowo na szkoleniu poznasz zagadnienia z zakresu prowadzenia firmy oraz sposoby prostego radzenia sobie z zawiłym prawem podatkowym. 

 

Zobacz jak to wygladało:

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative