Nagrania - WARSZAWA Konferencja Sportowa
97,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Możesz mieć dostęp do WSZYSTKICH nagrań z tego wydarzenia!

 

CZYM JEST TEN PROJEKT?
Sportowcy, właściciele szkół, tancerze, trenerzy, osoby, które odnalazły swoją pasję, zajęły się tym co kochają i odważyły się opłacać z tego rachunki, zdradzają swoje tajemnice. Wspólnie stworzyliśmy projekt, zrzeszający dziesiątki zawodowców, chcących podzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją drogę sportową i w przyszłości chcieliby żyć z tego, co kochają robić.


Nasi prelegenci kiedyś byli dokładnie w tym samym miejscu, co wielu z Was. Opowiadają o swoim doświadczeniu, ale też o narzędziach, które mogą być przydatne. Wszystko po to, byście nie musieli wyważać otwartych drzwi i by zaoszczędzić Wam wielu smutnych sytuacji, które przeżyli nasi prowadzący w drodze do uczynienia ze swojej pasji drogi zawodowej.

Konferencja to nie tylko narzędzia i wiedza, ale też inspiracja od osób, które tworzą to wspaniałe wydarzenie organizowane w największych miastach w Polsce, którzy pokazują na własnym przykładzie, że jest to możliwe, trzeba tylko zrozumieć jak działają pewne mechanizmy, które nam na to pozwalają.

Sami jesteśmy pasjonatami i od lat żyjemy z tego, co kochamy najbardziej. Wiemy doskonale, jak ciężko jest młodym, zdolnym i chętnym do działania osobom organizować coś swojego. Wielu z nas chciało tworzyć własne studia taneczne, fitness cluby, festiwale, warsztaty i wydarzenia, ale nie wiedzieliśmy, jak się do tego zabrać od strony organizacyjnej i formalnej. Tutaj ściągamy osoby, które od A do Z opowiedzą nam, jak się to robi tak, by nie utknąć w formalnościach, nie utopić masy pieniędzy i nadal rozwijać się w tym, w czym jesteśmy najlepsi!

 

 


 

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
► Dla sportowców, tancerzy, trenerów personalnych, managerów, właścicieli szkół i placówek.
► Dla osób, które chcą uczynić ze swojej pasji drogę zawodową.
► Dla osób, które chcą zarządzać ludźmi w tej branży i chcą zrozumieć, jak to robić.
► Dla tych, którzy dopiero zaczynają i nie wiedzą, czy to dobra droga.
► Dla tych, którzy robią to od wielu lat, ale czują, że się pogubili i wypalili.


„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.” – Tony Gaskins. 


CO OFERUJEMY?


Oferujemy dwudniowe, kompleksowe wydarzenie edukacyjne, które pokaże Ci:
► Jak zabrać się do tworzenia własnej firmy opartej o branżę sportową (taniec/fitness/trener).
► Jakich błędów nie popełniać i krok po kroku przestudiujemy najczęstsze wpadki.
► Opowiemy, jak łatwo rozwiązać sprawę z formalnościami, by w nich nie utonąć.
► Jak radziliśmy sobie z marketingiem i reklamą, gdy nie mieliśmy żadnych środków.
► Jak radzić sobie z różnego rodzaju kontrolami, pozwoleniami, licencjami itp.
► Jak przygotować się do tzw. Self Brandingu i jednocześnie radzić sobie z "oporem" ludzi z zewnątrz i hejtem.
► Jak uczyliśmy się zarządzania ludźmi z pasją (pracownikami) i w oparciu o wartości, a nie strach.
► Jak radzić sobie z dynamicznymi zmianami w prawie.
► Jak poukładać to wszystko, by jeszcze się przy tym rozwijać i nie zwariować.


Dodatkowo poznacie praktyczne przykłady, jak bez żadnych środków stworzyć skuteczną kampanię reklamową, skąd pozyskać pierwsze fundusze i jak zabezpieczyć swoje środki przed zbędnymi podatkami. Jak zatrudniać ludzi, by nie pogrążyć się na samym początku oraz w co warto inwestować, a co zostawić na później.

 


KTO PROWADZI?
Szkolenie prowadzą praktycy, sportowcy, trenerzy, tancerze, managerowie i kierownicy placówek sportowych oraz fitness. Osoby od lat tworzące wydarzenia taneczne, placówki, warsztaty, turnieje, fundacje i występujące w ogólnopolskich programach telewizyjnych. Tutaj nie usłyszysz książkowych teorii, a całą gamę sprawdzonych i praktycznych przykładów tego, jak sami przez to przeszliśmy i z jakim skutkiem! Tego nie wyczytasz w internecie, tylko tutaj dzielą się tak szczegółową wiedzą!

___________________________

**CAŁKOWITY ZYSK Z KONFERENCJI JEST W 100% PRZEKAZYWANY NA RZECZ FUNDACJI ZARABIAJ NA PASJI, NA ORGANIZACJĘ LEKCJI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA DZIECIAKÓW W SZKOŁACH I LICEACH ORAZ WSPARCIE W KONSULTACJACH DLA PASJONATÓW
___________________________

 * zostaw maila, a wyślemy Ci pakiet BONUSOWY na start

Nie kupuj kota w worku i przekonaj się czy warto!
 


 

PRELEGENCI :

►Ania Kurnicka i team SCW - współwłaścicielka Samo Centrum Wszechświata

►Kasia Bielecka - certyfikowana instruktorka pole dance oraz fitness, zawodniczka pole sport, Mistrzyni Europy Pole Sport 2017, aktualna Mistrzyni Polski, aktywnie działa w Internecie prowadząc swoje kanały na Youtube oraz Instagramie. Swoją przygodę z pole dance zaczynała zupełnie od zera, trenuję od 5 lat

Niektóre osiagniecia:
1 miejsce Mistrzostwa Polski Pole Sport PFAPA kat.professional Lublin 2018
oraz kwalifikacja na ECAPA Slovakia (Mistrzostwa Europy) i WCAPA Italy (Mistrzostwa Świata)
1 miejsce Mistrzostwa Europy Pole Sport European Championship Air Power Athletics kat.professional A Slovakia 2017
3 miejsce Mistrzostwa Polski Pole Sport PFAPA kat.professional Poznań 2017
7 miejsce Mistrzostwa Świata Pole Sport World Championship Air Power Athletics kat.professional 2017
Instruktor roku PSPS 2017
Sportowiec roku 2017


►Emilia Lis - od 16 lat związana z branżą taneczną i fitness jako instruktorka i przedsiębiorca. Przez 7 lat prowadziła studio w Szczecinie, a obecnie działa na rynku warszawskim. Autorka bloga o tematyce biznesowo-fitnessowej. Inicjatorka projektu "Komunikacja instruktora z klientami", obejmującego szkolenia, publikacje i filmy edukacyjne.
W życiu zawodowym i prywatnym ważne są dla niej balans i relacje. Widzi, że to działa i stara się przekazać to dalej.
www.emilialis.pl


►Michał Sobczyk - człowiek renesansu, od najmłodszych lat zaangażowany w różnego rodzaju projekty. W czasach maturalnych rozkręcał klub Toastmaster w Kielcach, gdzie uczęszczały osoby zainteresowane rozwijaniem swoich umiejętności przemawiają publicznego. Niedługo później zaangażował się w działalność Fundacji ASBiRO, która zajmuje się pomocą i rozwijaniem edukacji w Zambii w Afryce. Przez ponad 4 lata był głównym koordynatorem wyjazdów na wolontariat. Jednocześnie współpracując z ASBiRO (alternatywna szkoła biznesu i rozwoju osobowego) jako online marketing i projekt menager oraz studiując dziennie na Politechnice w Kielcach. Obecnie zaangażowany w projekty związane z technologią blockchain.


►Tomasz Palak - radca prawny w Profit Plus, głównym obszarem jego prawnych zainteresowań jest obecność przedsiębiorców w internecie - prawo autorskie i social media, ochrona danych osobowych, regulaminy i tak dalej. Ze wskazanego zakresu publikuje artykuły oraz prowadzi szkolenia. W wolnym czasie gitarzysta, prowadzi również bloga tomaszpalak.pl. Tomasz Palak został wybrany najlepszym prelegentem czwartej edycji konferencji "I love marketing".

Wierzę, że o prawie można mówić jasno, a mecenas nie musi być nudny. Pomagam oszczędzić czas i tłumaczę paragrafy na praktyczne działania. Rozwiązuję problemy, łącząc podejście prawne i biznesową sprawność. Klienci cenią sobie moje zaangażowanie wykraczające poza ramy tradycyjnej obsługi prawnej oraz elastyczną reakcję na zmieniające się realia.

►Adam Mazurkiewicz - Właściciel marki sportowej FORMMA Fight Brand. Mój biznes to połączenie sportowej pasji, doświadczeń sportowca, z wiedzą biznesową Menedżera Sportowego. 10 lat temu stworzyłem swoją pierwszą profesjonalną markę sportową FORMMA Brand, którą z sukcesem wprowadziłem na rynek europejski. Na bazie własnych doświadczeń biznesowych oraz stałej i aktywnej obecności w branżach sportu i mody opracowałem również unikalny system autorski B.R.A.N.D., który w przejrzysty i uporządkowany sposób pokazuje proces tworzenia profesjonalnych marek sportowych.

Doświadczenie zawodowe i osiągnięcia:
-W latach 2007-2009 współwłaściciel jednego z najpopularniejszych klubów muzycznych stolicy – BLUE STAR.
-W latach 2010-2012 właściciel klubu muzycznego Fort UNITED 22
-W 2012 współzałożyciel klubu sportowego i sekcji sportów walki: Akademia Dobrej Formy - FORMA24 (ZAVISCHA Fight Section)
-Twórca i właściciel marki sportowej FORMMA Brand
-Dyplomowany Menedżer Sportowy (2003 r. AWF), Specjalność: Organizacja i zarządzanie
-Licencjonowany DIAMOND w Biznes MBA Adama Grzesika
-Twórca Systemu B.R.A.N.D. pokazującego w usystematyzowany sposób jak tworzyć Profesjonalne Marki Sportowe
-Autor pracy magisterskiej „Marketing sportu na przykładzie wybranych klubów piłkarskich Europy” (2005r.)
-Były menedżer takich zawodników jak Daniel Omielańczuk (kontrakt z KSW) czy Michał Andryszak

► Kama Nienałtowska - wszechstronnie aktywna, bliskich jest jej wiele dziedzin z zakresu fitness, sportu jak i tańca. Od 30 lat trenuje (m.in. gimnastyka artystyczna, balet, modern dance, body movement, tańce latynoskie), od kilkunastu lat również uczy i organizuje warsztaty. Specjalizuje się przede wszystkim w stretchingu i kontorsji, propagowaniu bezpiecznych i efektywnych technik zwiększania mobilności w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad biomechaniki. Ponadto uczy tańców latynoskich (salsa, bachata, cha cha cha) oraz trenuje pole dance, w który wplata elementy jazzu i baletu.

► Mateusz Stypułkowski
Kończąc edukację uniwersytecką rozpocząłem pracę w Centrum Vera Sport w Łodzi. Zostałem rzucony na głęboką wodę, ale nie brakowało mi ambicji więc bez wahania przyjąłem wyzwanie i objąłem funkcję Managera Generalnego obiektu, który w 2012 roku miał powierzchnię 4000 m2. Pierwszy rok pracy, to intensywna nauka, szukanie wiedzy i obieranie kierunku dla całego przedsięwzięcia. Ukończyłem wówczas szkolenie Manager Fitness & Wellness, akredytowane przez European Fitness Center Association i szereg innych szkoleń specjalistycznych. Po czterech latach mojej pracy Vera Sport zajmowała powierzchnię 12 000m2, była największym komercyjnym centrum sportu w Polsce i rozpoznawalnym punktem na sportowej mapie. Wewnętrznymi projektami, z których jestem najbardziej dumny i które osobiście projektowałem było jedno z pierwszych w Polsce Centrum Przygotowania Motorycznego – CPM oraz Zenith Vera Fight Club – miejsce zrzeszające czołówkę polskiej sceny MMA.
Solą tej pracy była możliwość organizacji eventów sportowych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Flagowe projekty to; ALMMA, Double Trouble, Festival de Brasil oraz inne imprezy masowo gromadzące miłośników różnych form sportu.
W mojej ocenie największym sukcesem było zbudowanie zaangażowanego, TEAMU profesjonalistów, pasjonatów swojej pracy, gotowych do poświęceń w imię wspólnych celów. Chociaż niekiedy trudne, było to bardzo rozwijające doświadczenie.
Kolejnym wyzwaniem managerskim w mojej karierze było objęcie funkcji General Manager w Jatomi Fitness Łódź – Manufaktura w 2016 roku. Spotkałem się tu z zupełnie innym, niż znany mi do tej pory zakresem obowiązków. Jatomi Fitness jest zdecydowanie najbardziej zaawansowaną strukturą biznesową w Polsce. Tu nauczyłem się, wykorzystywać w praktyce zaawansowane narzędzia biznesowe. Twarda szkoła skutecznej, agresywnej sprzedaży zestawiona z restrykcyjnymi standardami obsługi klienta było najcenniejszy i najbardziej rozwijającym doświadczeniem managerskim. W tym miejscu zrozumiałem, że branża fitness to wymagający biznes, w którym wygrywają… Najlepiej zorganizowani.

► Marcin Węgrzynowski - to ceniony fryzjer i stylista fryzur. Karierę rozpoczął ponad 20 lat temu, z biegiem lat otworzył własne studio fryzjerskie „Beauty”. Od tego czasu rozwija swoją pasję kształcąc się w najnowszych trendach. W 2001 roku został mistrzem fryzjerstwa. Wykładowca w szkole fryzjerskiej. Prywatnie propagator zdrowego trybu życia i biegania. W 2013 roku rozpoczął on „walkę z systemem”, odmawiając płacenia tantiem za słuchanie radia w swoim miejscu pracy na rzecz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, gdyż opłacał już abonament radiowo-telewizyjny. Odrzucił tym samym zarzut czerpania korzyści majątkowych z puszczania radia w swoim studiu fryzjerskim. Sprawa trafiła do sądu. Dnia 14 kwietnia 2014r. zapadł precedensowy wyrok na rzecz fryzjera. ZAiKS odwołał się od wyroku. W dniu 29 sierpnia 2014 roku Sąd Apelacyjny we Wrocławiu oddalił apelacje ZAiKSu w sprawie zasądzenia zapłaty tantiem za rozpowszechnianie muzyki w salonie fryzjerskim.

► Krystian Izert - jedyna osoba na świecie z takim zapleczem dziedzin sportowych - zlepia wiele dziedzin w jedną - unikatową formę: yoga, kalistenika, gimnastyka sportowa (elementy Gymnastics Strength Training -GST), street workout oraz pole sport. Dzięki czemu do tej pory stawiał na ręce w swojej karierze sportowo-biznesowej prawie 100 tysięcy początkujących osób.

Ø Certyfikowany atleta GymnasticBodies USA/UK
Ø Certyfikowany międzynarodowy trener WSWCF Litwa Academy (World Street Workout and Calisthenics Federation)
Ø Certyfikowany atleta WCO USA (World Calisthenics Organization)
Ø Wykładowca, szkoleniowiec w AMS POLAND (Akademii Mistrzostwa Sportowego)
Ø Prelegent, wykładowca na KonferencjeSportowe.pl Fundacji Zarabiaj Na Pasji
Ø Przedsiębiorca sportowy

Opiekuje się osobami działającymi w jednostkach specjalnych, mistrzami takich dziedzin jak: wspinaczki, crossfit-u, biegów OCR, akrobatyki, pole danc-u oraz street workout-u.

Pierwsze kroki stawiał za flagą World Calisthenics Organization (lvl1). Wykładowca Pole Predators - projekt trenerski oraz Pole Dance Armagedon Camp z zakresu kalisteniki dla osób ćwiczących Pole Sport. Trener personalny, instruktor Indoor Cycling i trener kalisteniki z elementami gimnastyki.

Trener na licznych obozach sportowych i biznesowo-sportowych. Wzmacnia osoby uprawiające Pole Sport. Wraz z świetną Pole Dancer Berenika Nienadowską prowadził warsztaty z acroduo.

Organizuje sportowe eventy/spotkania/ warsztaty takie jak: „Wielki Trening Kalisteniczny w 12 miastach w Polsce”, "Kalistenika na Andersa", "Energy of Handstand", "Energy of Muscle up" gdzie podczas XXI spotkań treningowych uczestniczyło blisko 2000 osób.

► Michał Kosel - Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu o pasję i żyć z tego. Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju, tak by nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami. Prowadzi obecnie ponad 20 projektów sportowych w całej Polsce, reprezentuje 5 podmiotów gospodarczych, prowadzi kilka placówek fizycznych, na co dzień działa w 8 miastach na terenie całej Polski. Zbudował 3 szkoły tańca i fitness cluby, organizuje 5 razy w roku obozy sportowe, przez które w ciągu roku przewija się niemal 300 osób, powołał do życia nowatorski projekt doszkalający trenerów #PolePredators, przewodniczy projektowi Predators Squad, którego uczestnicy zajmowali czołowe miejsca na podium podczas międzynarodowych zawodów. Organizuje konferencje sportowe w największych miastach w Polsce. Na co dzień szkoli i pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych. Organizuje bezpłatne seminaria dla pasjonatów, by profesjonalizować ich pasję. Wraz z fundacją prowadzą lekcję przedsiębiorczości dla dzieciaków, by zaszczepić w nich dryg do działania na własny rachunek.

► Łukasz Kułaga - Współwłaściciel klubu sportowego Leila odpowiadający za wizerunek klubu, pozysk klienta oraz utrzymanie aktywnych klubowiczów. Głównym zadanie jest stała optymalizacja kosztów związanych z prowadzeniem własnej placówki, kontrola nad miesięcznymi i rocznymi budżetami.

Od najmłodszych lat związany z sportem, dzięki czemu doskonale wie jak dużo wsparcia potrzebują dzieci, aby w pełni wykorzystały swój potencjał, który zaprocentuje w przyszłości.
Współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Akrobatyki Powietrznej (Polish Federation Air Power Athletics). Organizacja powołana do życia w celu wspierania zawodników, pasjonatów, dzieci oraz stwarzania im możliwości w startowaniu w zawodach sportowych o randze międzynarodowej. Jako pierwsi i jedynie podjęli współpracę z Ministerstwem Sportu i Turystki, dzięki której w grudniu 2017 r zostały zorganizowane Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Powietrznej. Impreza rozniosła się szerokim echem po całej Polsce, a wydarzeniu temu został poświęcony program Atleci wielokrotnie emitowany w Polsacie Sport.

Pomysłodawca wielu projektów sportowych między innymi kursów instruktorskich Pole Dance, Aerial Silks, Aerial Hoop i Aerial Fitness.

►Bartosz Langa - właściciel BalanGo.pl - marketingi robimy
Mówią na mnie szaman marketingu i #marketingirobię. Wiele firm błądzi w gęstych mgłach swojego rynku, bo nie ma ściśle określonej strategii marketingowej dla swojej marki. Sprzedają, ale nie wszystko idzie po ich myśli. Przez brak lepszego planu często decydują się na to, aby zacząć konkurować z innymi ceną. To jedna z najgorszych możliwych strategii, bo bardzo łatwo może doprowadzić do tego, że firmy zarżną się nawzajem. Ja oraz cała moja szamańska wioska pracujemy z naszymi klientami w taki sposób, aby nie konkurowali ceną. Wspólnie określamy strategię marketingową, dzięki której każdy w firmie, od pana pracującego na produkcji, do prezesa, dobrze wie, jak powinien działać. Jednolita strategia komunikacji pozwala marce nie tylko wyróżnić się, ale także pozostawić konkurencję daleko w tyle. Wtedy można swobodnie dyktować warunki, a nawet zacząć podnosić ceny swoich produktów. Jeśli zrobimy wszystko dobrze, to klient i tak u nas kupi. Chcesz zobaczyć, jak to się robi? Zapraszam na mój wykład w „Zarabiaj na pasji”! Już w latach 80-tych Steve Jobs powtarzał, że na dojrzałych rynkach ludzie nie kupują produktu dla jego cech funkcjonalnych, ale dla większej idei, która stoi za marką.

 MIEJSCE: WARSZAWA - Samo Centrum Wszechświata - ul. Chłodna 29
 

 


WYKŁADALI DLA NAS: 

 


 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Google Analytics Alternative