Kontrole w tańcu - Zabezpiecz swoje interesy! - Seminarium
299,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

KONTROLE W TAŃCU - Zabezpiecz swoje interesy, by spokojnie móc działać i bez strachu robić swoje! - SEMINARIUM

----

Boisz się kontroli muzycznych lub Urzędu?
Wiemy jakim problemem dla nas są zawiłe przepisy i wszelkie luki, które są wykorzystywane, by nas kontrolować i ciągle na czymś łapać. Jak nie ZAiKS to ZUS, jak nie ZUS to Urząd Skarbowy i milion innych pism, gdzie nie mamy szans nawet weryfikować kto, co i ile może - zamiast skupić się na tańcu i pasji to ciągle zastanawiamy się "a kto dzisiaj do nas napisze/zapuka"


Zobacz zajawkę warsztatu pt. "Jak poradzić sobie z kontrolami ZAiKS, ZPAV, STOART itp."

Zobacz czego możesz się dowiedzieć z seminarium, start 9:00 minutaSKĄD POMYSŁ?
My 3 lata temu powiedzieliśmy DOŚĆ w jednej z naszych placówek i od tego czasu postanowiliśmy przestudiować razem z zaprzyjaźnionymi prawnikami oraz księgowymi wszelkie możliwości kontroli i się przed nimi W PEŁNI zabezpieczyć. Powołaliśmy do życia Fundacja Zarabiaj Na Pasji, której jeden z filarów zajmuje się doradztwem prawnym w tym zakresie.

Mieliśmy kilka jak nie kilkanaście razy okazję odpierać KONTROLE ZAIKS, STOART czy ZPAV, które były bezzasadne - przerobiliśmy masę różnych kombinacji, a potem sami zaczęliśmy pomagać innym, by również radzili sobie z kontrolami, których nie powinno być. Od lipca 2017 do lipca 2018 pomogliśmy przynajmniej w 73 przypadkach odeprzeć kontrole zarówno jeszcze przed jej pojawieniem się, a już po zapowiedzeniu się pewnych organów, jak i kontroli twardej, czyli takiej gdzie grożono konkretnymi karami próbując udowodnić konkretne naruszenia. W 2019 liczba placówek, ktorym pomogliśmy to ponad 150 podmiotów.


CZYTAJ TEŻ: JAK ŁATWO WAS NACIĄGNĄĆ - NIGDY NIE PODPISUJECIE NICZEGO BEZ KONSULTACJI - o kontrolach ZPAV, ZAiKS, STOART itp."


 DO SEMINARIUM DOŁĄCZAMY KOMPLET DOKUMENTÓW 

Tak byś mógł samodzielnie, w kilka godzin po oglądnięciu seminarium WDROŻYĆ TO SAMEMU i wrócić do swoich zajęć. Przecież macie być sportowcami, a nie prawnikami... 


*CAŁKOWITY ZYSK Z SEMINARIUM przekazywany jest na działania statutowe Fundacji, organizacje seminariów, warsztatów oraz lekcji przedsiębiorczości dla dzieciaków w szkołach


PROGRAM

Wtedy zrozumieliśmy jaki to problem dla innych i postanowiliśmy zebrać doświadczenia INNYCH SZKÓŁ, skonsultować to z PRAWNIKAMI i zbudować cały zestaw, który ma pomóc Wam zabezpieczyć się przed takimi KONTROLAMI nie narażając się na nie niepoprawnym prowadzeniem swojej działalności!

Część właścicieli płaci od 400 po nawet 1500 zł MIESIĘCZNIE na rzecz instytucji, za które NIE MUSI płacić. Na najbliższym seminarium ONLINE opowiemy jak to zrobić!

DODATKOWO:
- Jak LEGALNIE uniknąć ZUS i nie płacić po 1200 zł (i więcej) co miesiąc
- Jak zatrzymać KAŻDĄ kontrolę związaną z MUZYKĄ, jeszcze nim pojawią się w studio?
- Jak zabezpieczyć się przed kontrolami Urzędu Skarbowego i innych instytucji?
- Jak prowadzić to LEGALNIE, bezpiecznie i PROSTO, by skupić się na tym, na czym znamy się najlepiej?


- Dodatkowo druga część będzie związana ze stworzeniem bezpiecznych struktur firmowych bez zbędnych obciążeń ZUS oraz bez ryzyka kontroli skarbowych. Pomożemy ułożyć Ci biznes tak, abyś NIE NARAŻAŁ SIĘ NA KONTROLE i robił to POPRAWNIE, przez co kontrole mogą nawet nie następować!


GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY
Jeśli w ciągu 7 dni od zakupu uznasz, że seminarium nie było wartościowe to zwrócimy Ci 100% kwoty, nie pytając o powód. Ręczymy za jakość materiału i znamy jego wartość - nie chcemy byś kupował kota w worku, jeśli uznasz, że nic z tego Ci się nie przydało odzyskasz pieniądze!


CZEGO DOWIEM SIĘ Z TEGO SEMINARIUM?


Reasumując, jak zrobić tak, by prowadzić biznes bezpiecznie, ale bez zbędnych opłat i obciążeń budżetu, który możecie w tym momencie przeznaczyć na rozwój szkoły/ firmy/ wydarzenia!

► Jak zabezpieczyć się przed kontrolami MUZYKI?
► Jak zmniejszyć swoje obciążenia z tytułu ZUS?
► Jak zmniejszyć swoje obciążenia z tytułu VAT czy Podatku Dochodowego?
► Jak działają kontrole, czego im NIE WOLNO i jakich trików używają?
► Gdzie pojawiają się największe zagrożenia, na które jesteście narażeni?
► Jak wykluczyć możliwość niezapowiedzianych kontroli niemal do ZERA?
► Jak stworzyć bezpiecznie struktury (nie będąc prawnikiem), które pozwolą Ci spokojnie dalej działać i spokojnie zająć się tym, w czym jesteś najlepszy - SPORTEM!


LEGALNOŚĆ:
Pewnie zadacie sobie pytanie czy coś co tutaj powiemy jest nielegalne? Badamy "system" od wielu lat wraz z zapleczem prawników i przy wsparciu fundacji. Wszystkie metody, o których będziemy mówili są w pełni LEGALNE, ale wykorzystują wiedzę prawną, która nie jest znana szerszym kręgom, jednocześnie przy każdej próbie kontroli (ściągaliśmy je na siebie celowo) broniliśmy się bez problemu.
 ► kliknij w obrazek, przeniesie Cię do zapisów"Tak robią duże sieciówki, a małym, bezbronnym każde się płacić ogromne pieniądze za niewiedzę"
 

Nie ma sensu przechodzić tej samej drogi i wywarzać otwartych drzwi – uzbroimy Cię w wiedzę, byś mógł od kolejnego miesiąca skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej, nie martwiąc się o struktury firmowe!


Nie ma nic lepszego dla Twojej firmy, niż dobrze zorganizowany mechanizm, który działa niezależnie od Ciebie – może, że chcesz o kolejny miesiąc przesunąć decyzję o zmianach, ciągle licząc, że coś się zrobi samo?

 


PROWADZĄCY: Michał Kosel 

Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji i żyć z tego. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl www.PasjaUpada.pl). Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju tak, aby nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami.

 

Michał testuje różne teorie, segreguje je na te, które faktycznie działają oraz na te, które są farsą, a następnie dzieli się wynikami swoich badań i doświadczeń w przeróżnych publikacjach. Nie wierzy w doskonałość – proces tworzenia to ciąg abstrakcyjnych (na pozór) decyzji weryfikowalny rzeczywistością. Wierzy, że, aby coś stworzyć trzeba mieć pasję i odrobinę szaleństwa - racjonalność często bowiem przeszkadza w dotarciu do celu.

 

Regularnie szkoli oraz pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych. Organizuje bezpłatne seminaria dla pasjonatów, by profesjonalizować ich pasję. Wraz z fundacją prowadzi lekcje przedsiębiorczości dla dzieciaków, by zaszczepić w nich dryg do działania na własny rachunek.

 

Codziennie jest odpowiedzialny za struktury dziesiątek projektów, organizuje i zarządza nimi. Wielki fan japońskiego systemu zarządzania TQM bazującego na wartościach i relacjach. Najwięcej wiedzy zdobywa na podstawie własnych błędów i dzięki własnemu doświadczeniu.
 


 


 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative