Firma bez ZUS - jak bezpiecznie zabezpieczyć swoje interesy i nie topić pieniędzy
429,00 
Ilość
wysyłka do 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

#Firma bez ZUS - jak bezpiecznie zabezpieczyć swoje interesy i nie topić pieniędzy

 

Pewnie słyszałeś o nowych planach w zmianie stawek ZUS? Wkurza Cię kolejna informacja o podwyżkach, obciążeniach i kontrolach?


Koszty pracy rosną, a do tego Twój własny ZUS również wzrasta? Czujesz, że z topienia kapitału w studi ZUS i tak niewiele wyciągniesz na starość, a teraz te pieniądze przydałoby się do rozwoju i zabezpieczenia na przyszłość? Chcielibyście coś optymalizować, ale Wasza księgowa ciągle straszy Was karami i mówi, że “tego się nie da?”Widząc Waszą falę oburzenia jak i rozmawiając z przedsiębiorcami poczuliśmy, że potrzebujecie wsparcia.

- Potrzebujecie sposobu na zejście z obowiązku opłaty ZUS
- Potrzebujecie kogoś, kto nie tylko dla Was fakturuje, ale kogoś, kto realnie doradzi i poprowadzi
- Potrzebujecie wiedzieć, co zrobić z rosnącymi kosztami pracy, ale tak by nie ucierpiał Wasz pracownik
- Musicie mieć opcję odkładania kapitału by zabezpieczyć przyszłość i ewentualne inwestycje

Dlatego przygotowaliśmy kolejne, praktyczne, #Seminarium_Online, które pokaże Ci jak w prosty sposób można prowadzić legalnie firmę w Polsce, bez obciążeń ZUS, bez podwójnego opodatkowania, zmniejszyć koszty pracy, z opcją zwiększenia wynagrodzeń dla pracownika i jak przy tym wszystkim wykorzystać kapitał, który zaoszczędzicie na realne inwestycje w rozwój.

 


Bo chcecie żyć, a nie tylko przeżyć - prawda?


 

Wielu z nas nie wie, że akurat nasza branża (Fitness/ Dance/ Sport) przy odpowiednich ruchach w tej chwili, jest w stanie wykorzystać na swoją stronę obecne zmiany. Dowiedz się jak nasza branża może skorzystać z ulg w przepisach by funkcjonować:

 

BEZ ZUS: My akurat mamy bardzo prostą alternatywę, by w ogóle zejść z opłat ZUS, zatem nie będzie nas obowiązywało ani obecne 1500 zł, ani hucznie przez portale zapowiadane 2300 zł - trzeba tylko wiedzieć jakie ruchy poczynić w najbliższych miesiącach

BEZ PŁACY MINIMALNEJ: Wielu z nas nie rozumie mechanizmu podatkowego, przez co jest narażonych na bardzo wysokie koszty pracy, które akurat w naszej branży można zminimalizować do max 10% wypłaty, na korzyść naszych pracowników rzecz jasna i z pełnymi ubezpieczeniami, dla porównania wypłacając pracownikowi 1000 zł, tylko 100 zł to pełny podatek + składki, resztę na czysto dostaje pracownik - trzeba tylko wykonać kilka prostych ruchów, by się pod to łapać

BEZ VAT I DOCHODÓWKI: Przez fakt, że działamy w branży sportowej, kulturalnej i edukacyjnej mamy możliwość nie tylko uniknięcia VAT, ale również podatku dochodowego, bez konieczności tworzenia sztucznych kosztów "byleby tylko podatku nie było" - po prostu wielu z nas wybrało najprostsze rozwiązania, "bo inni tak robią" i na Jednoosobowej Działalności są koszeni z każdej strony, a brak wiedzy naszej "księgowej" dorzuca do pieca - największe koszty ponosimy MY, nie księgowa!Wywiad z ekspertem księgowym z naszej branży
"JAK ŻYĆ - czyli co zrobić by poradzić sobie z aktualnymi zmianami?"


dołącz na grupę: www.zarabiamnapasji.pl
a następnie wejdź w ten link:
http://bit.ly/wywiad_jak_zyc_zusDODATKOWO:
▶ Jak wykorzystać podniesienie się płacy minimalnej do prześcignięcia konkurencji, jednocześnie podnosząc ceny

Jak zoptymalizować firmę, by bez większych zmian w funkcjonowaniu oszczędzić od 2000 do 4000 zł miesięcznie, które zostaną w Twojej kieszeni (ZUS, US, PIT)

▶Jak przy tym nadal mieć atrakcyjne wynagrodzenia w porównaniu do konkurencji i nie tracić prawa do ubezpieczenia?

 SEMINARIUM - “Firma bez ZUS - jak bezpiecznie zabezpieczyć swoje interesy i nie topić pieniędzy”
Prowadzący: Michał Kosel, przeprowadzę Was przez skomplikowane kwestie prawne, w prosty i zrozumiały sposób, tak byście wiedzieli jak optymalizować poszczególne działania, a następnie wskażę osoby, które wykonają całą pracę za Was i w pełni Was zabezpieczą!

*za kwestie księgowe odpowiada Biuro Rachunkowe e-fresz.com.pl, po wszystkim zgłoście się do nich i powołajcie na Fundację, a odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania!
 


CENA:
- 1 próg:
359 zł (do do dnia seminarium + gratisy o wartości ok. 1000 zł)

- 2 próg: 429 zł (po seminarium - przez 48h + gratisy o wartości ok. 1000 zł)

- 3 próg:- 429 zł (po upłynięciu 48h od seminarium- BEZ GRATISÓW, samo nagranie)*CAŁKOWITY ZYSK Z SEMINARIUM przekazywany jest na działania statutowe Fundacji, organizacje seminariów, warsztatów oraz lekcji przedsiębiorczości dla dzieciaków w szkołach
 Brzmi jak bajka? Najzabawniejsze, że te wszystkie mechanizmy istnieją od lat, kilkaset właścicieli placówek, którzy są pod naszymi skrzydłami z tego z zadowoleniem korzysta i nie przepala pieniędzy koniecznych do rozwoju!

Ci, którzy słyszeli o tym na naszych warsztatach, a nie podjęli tematu może w końcu przejrzą na oczy, bo zwyczajnie szkoda Waszych pieniędzy i Waszych pracowników - sądzę, że lepiej od ZUS czy innych urzędników wiecie jak je zagospodarować

Poza tym Twoim zadaniem nie jest bieganie po urzędach, a zajmowanie się firmą - papierami mają zająć się specjaliści!

 


PRZEWIDUJEMY PYTANIA:
 

- "Czy jak uznam, że to mi się nie przydało to zwrócicie mi pieniądze?"
OCZYWIŚCIE, ręczymy za nasze materiały, jeśli okazałoby się, że po seminarium nic się nie przydało - zwrócimy Ci w ciągu 7 dni od zakończenia seminarium online - 100% darowizny, którą przelałeś na rzecz Fundacji.

 

 


GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY
Jeśli w ciągu 7 dni od zakupu uznasz, że seminarium nie było wartościowe to zwrócimy Ci 100% kwoty, nie pytając o powód. Ręczymy za jakość materiału i znamy jego wartość - nie chcemy byś kupował kota w worku, jeśli uznasz, że nic z tego Ci się nie przydało odzyskasz pieniądze!


 

100% praktyki, bez zbędnych teorii! 


PROWADZĄCY: Michał Kosel 

Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji i żyć z tego. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl www.PasjaUpada.pl). Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju tak, aby nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami.

 

Michał testuje różne teorie, segreguje je na te, które faktycznie działają oraz na te, które są farsą, a następnie dzieli się wynikami swoich badań i doświadczeń w przeróżnych publikacjach. Nie wierzy w doskonałość – proces tworzenia to ciąg abstrakcyjnych (na pozór) decyzji weryfikowalny rzeczywistością. Wierzy, że, aby coś stworzyć trzeba mieć pasję i odrobinę szaleństwa - racjonalność często bowiem przeszkadza w dotarciu do celu.

 

Regularnie szkoli oraz pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych. Organizuje bezpłatne seminaria dla pasjonatów, by profesjonalizować ich pasję. Wraz z fundacją prowadzi lekcje przedsiębiorczości dla dzieciaków, by zaszczepić w nich dryg do działania na własny rachunek.

 

Codziennie jest odpowiedzialny za struktury dziesiątek projektów, organizuje i zarządza nimi. Wielki fan japońskiego systemu zarządzania TQM bazującego na wartościach i relacjach. Najwięcej wiedzy zdobywa na podstawie własnych błędów i dzięki własnemu doświadczeniu.


Nie ma sensu przechodzić tej samej drogi i wywarzać otwartych drzwi – uzbroimy Cię w wiedzę, byś mógł od kolejnego miesiąca skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej, nie martwiąc się o struktury firmowe, sprzedaż czy reklamy!


Nie ma nic lepszego dla Twojej firmy, niż dobrze zorganizowany mechanizm, który działa niezależnie od Ciebie – może, że chcesz o kolejny miesiąc przesunąć decyzję o zmianach, ciągle licząc, że coś się zrobi samo? Pytanie CZY STAĆ CIĘ na to, by znów to przełożyć?

 


 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative