E-book "Jak znaleźć pracę po studiach?"
39,00 
Ilość
wysyłka do 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ


"Jak znaleźć pracę po studiach?" to przekorny tytuł, który stara się przekazać GORZKĄ PRAWDĘ O RYNKU PRACOWNIKA, obalając mity na temat tego co powszechnie mówi nam się na temat rynku pracy, młodego pokolenia i sposobów zarządzania, które nie działają. Autor na własnej skórze odczuł i prześledził najpopularniejsze mity i założenia oraz obnaża mechanizmy funkcjonowania realiów na rynku pracy.

DLA KOGO JEST TAK KSIĄŻKA:
►  Dla studentów i uczniów, którzy wkraczają w świat poza akademicki i szukają swojej drogi
►  Dla pracodawców, którzy muszą zarządzać młodym pokoleniem
►  Dla rodziców i nauczycieli - którzy chcieliby lepiej zrozumieć młodych
►  Dla tych, którzy czują, że kazano grać im w grę, do której nie podano im reguł
 

recenzje i fragmenty książki - tył okładki


Z KSIĄŻKI DOWIESZ SIĘ:

JAK ZNALEŹĆ PRACĘ LUB PRACOWNIKA?
Dowiesz się skąd bierze się przeświadczenie, że nie ma pracy dla młodych ludzi przy jednoczesnym braku ludzi do pracy. 8 na 10 pracodawców nie potrafi znaleźć kompetentnego pracownika. Gdy dowiesz
się co jest tego powodem Twoje umiejętności mogą być na wagę złota. Gdy dowiesz się jak motywować takich pracowników, sam staniesz pożądanym przez nich pracodawcą. 

JAKICH BŁĘDÓW NIE POPEŁNIAĆ
Wiele osób rezygnuje z marzeń i pasji na rzecz "zawodu". Popychani przez rodziców i społeczeństwo  kończą w molochach korporacyjnych wypalając się po kilkunastu latach. W książce poznasz praktyczne przykłady oraz historie ludzi, którzy opowiedzą Ci jak utrzymać się ze swojej pasji. Dowiesz się też jak nie wypalić młodych, których zatrudniasz i nie spowalniać ich rozwoju.

JAK DZIAŁA SYSTEM EDUKACJI
System edukacji jest tak zbudowany, by produkować masę posłusznych i nieambitnych młodych ludzi, którzy zduszeni i zagubieni w otaczającej rzeczywistości są w stanie zadowolić się wszystkim byleby tylko spełnić oczekiwania innych. Tutaj dowiesz się jak wykorzystać  system by zrobić to inaczej, ale też jak wykorzystać to co uciska mlodych ludzi, by jako pracodawca wykrzesać z nich potencjał"Młodzi dali się sprowadzić do roli królika w klatce..."  //   "Jak działa system edukacji?" - Michał Kosel


CZY WARTO?

Możecie zapytać: „po co mi to, przecież już skończyłem studia i mam pracę”, ale niech nie zwiedzie Was tytuł. Celowo tak się nazywa, ponieważ okres edukacji i myślenie o „dorosłości”, „pracy”,  „przyszłości” bardzo często się tutaj zazębiają.

Obalam w tej książce popularne mity dotyczące w ogóle podejścia do tego, co i na jakich zasadach macie robić pomiędzy 8:00-16:00. Pokazuje, jak działa i funkcjonuje całe młode pokolenie, które jest oderwane znacząco od realiów przekazywanych nam przez rodziców.


Definiuje, czym jest pasja oraz jak ona może pomóc Wam zarobić. Przedstawiam, czym może być praca i że nie musi to być „ta czynność, której nie lubicie, ale Wam za to płacą” a to, że coś lubicie i za to Wam płacą, nie musi być abstrakcyjne. Pokazuje w końcu własną drogę do tego, jak bez złotówki na koncie udało się zbudować 2 szkoły tańca i fitness. Książka pozwala zrozumieć siebie jako pasjonata, ale też (co ważniejsze) pokazać, jak zarządzać młodym pokoleniem, jakie wyznaje wartości, jak rozmawiać z jego przedstawicielami i co ich motywuje.
* zostaw maila, a wyślemy Ci pierwsze 50 stron książki
byś sam przekonał się, drogi czytelniku czy WARTO!


 
"Dlaczego mamy problem z pracą po studiach?"  // "Michał Kosel vs Rektor UO i korporacje" 


INSTRUKCJA OBSŁUGI MŁODEGO POKOLENIA

To książka, która jest instrukcją obsługi, pokazującą, że świat wcale nie wywrócił się do góry nogami. On w końcu po latach zaczyna łapać pion i to my go nadamy, jeśli tylko starczy nam odwagi. To nie mnie jednak pisać recenzje – zajrzyjcie niżej, gdzie znajdują się recenzje mądrzejszych osób niż ja – doktorów na uczelniach wyższych, inżynierów, właścicieli różnych biznesów, doradców zawodowych, a nawet zastępcy Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy – niech ich opinia pozwoli odrzucić finalne obiekcje przed sięgnięciem do tego tytułu.

Poznajcie wydarzenia poprzedzające moją drugą książkę (www.PasjaUpada.pl) i odkryjcie, jakim cudem chłopak ze wsi, z dysgrafią i marnymi ocenami, na którym niemal wszyscy postawili krzyżyk, nadal tutaj jest i ciągle walczy, pokazując innym, że nie mieli racji. Miłej lektury, czekam na Wasze recenzje.

 Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative