Bezpieczne zapisy Online - kompleksowe wdrożenie prawne i technologiczne
330,00  429,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

"Bezpieczne zapisy Online - kompleksowe wdrożenie prawne i technologiczne"

 

Gdy w 2014 roku, kwestie praw konsumenckich zostały wywrócone do góry nogami, nikt nie spodziewał się jaki wywoła to popłoch. Początkowo było spokojnie - a potem zaczął się wysyp spraw UOKiK oraz stowarzyszeń "chroniących" praw konsumenta - osobiście znam osoby, które przegrywały sprawy w sądach, nie mogąc zbyt wiele zrobić.

Pamiętam, że tak mnie to poruszyło, chciałem być na bieżąco ze wszystkim do czego Kodeks Cywilny oraz inne akty prawne zobowiązują przedsiębiorców w sieci - wiedząc, że będę w stanie zabezpieczać nie tylko siebie, ale także w przyszłości innych! Od wydania tej obszernej książki (nota bene, znam się z Maćkiem od lat) mija ok 5 lat i mimo, że była wypchana rozwiązaniami, to od tego czasu prawo związane z konsumentami jak i działaniem w e-biznesie zostało kilkukrotnie zmieniane, modyfikowane, a nie raz mimo jasnych zapisów całkiem inaczej interpretowane. Gdyby nie fakt, że od 2014, ściągam najlepszych specjalistów dziedziny prawa, by byli na bieżąco ze zmianami i wyrokami, pewnie sam bym się w tym dawno pogubił.

 

Wiem jednak, że nieznajomość prawa SZKODZI - najbardziej nam samym...


Ostatnio w komentarzach prosiliście o to by kolejne seminarium dotyczyło właśnie kwestii prawnych związanych z #ZAPISAMI_ONLINE w branży Fitness / Dance W odpowiedzi na to przygotowaliśmy w 2 tygodnie kompleksowe #seminarium_online "Bezpieczne zapisy Online - kompleksowe wdrożenie prawne i technologiczne"

regulaminy zakupów online
wymagania ustawowe dot. dokumentacji zwrotów, reklamacji, plików, danych i ustawień strony
bezpieczne protokoły i RODO
gotowe dokumenty, wzory i zapisy
technologia zapisów, automatyzacja, faktury, przelewy
łatwe do wdrożenia platformy i połączenia z mailami
aplikacje dzięki którym to będzie działało samo

*pierwsze 10 osób otrzyma BONUS - miesiąc używania aplikacji
#ActiveNow za free
*w pakiecie również inne aplikacje na promocyjnych warunkach (dogrywam szczegóły - wszystko zależy od ilości chętnych)
 Mamy tylko 20 miejsc!

 


 

CENA:
- 1 próg:
330 zł (dla pierwszych 10 osób + bonusy (wartość ok. 200 zł) + komplet dokumentów

- 2 próg: 429 zł (dla kolejnych 10 osób + bonusy (wartość ok. 50 zł) + komplet dokumentów

- 3 próg:- 429 zł (po seminarium - samo nagranie)

 


 

TERMIN ustalimy po zamknięciu zapisów wraz z uczestnikami!
jeśli nie będziesz mógł byś otrzymasz nagranie oraz możliwość konsultacji w sprawie wdrożenia

 

 *CAŁKOWITY ZYSK Z SEMINARIUM przekazywany jest na działania statutowe Fundacji, organizacje seminariów, warsztatów oraz lekcji przedsiębiorczości dla dzieciaków w szkołach
 

 


GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY
Jeśli w ciągu 7 dni od zakupu uznasz, że seminarium nie było wartościowe to zwrócimy Ci 100% kwoty, nie pytając o powód. Ręczymy za jakość materiału i znamy jego wartość - nie chcemy byś kupował kota w worku, jeśli uznasz, że nic z tego Ci się nie przydało odzyskasz pieniądze!


 

100% praktyki, bez zbędnych teorii! 

 


PROWADZĄCY: Michał Kosel 

Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji i żyć z tego. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl www.PasjaUpada.pl). Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju tak, aby nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami.

 

Michał testuje różne teorie, segreguje je na te, które faktycznie działają oraz na te, które są farsą, a następnie dzieli się wynikami swoich badań i doświadczeń w przeróżnych publikacjach. Nie wierzy w doskonałość – proces tworzenia to ciąg abstrakcyjnych (na pozór) decyzji weryfikowalny rzeczywistością. Wierzy, że, aby coś stworzyć trzeba mieć pasję i odrobinę szaleństwa - racjonalność często bowiem przeszkadza w dotarciu do celu.

 

Regularnie szkoli oraz pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych. Organizuje bezpłatne seminaria dla pasjonatów, by profesjonalizować ich pasję. Wraz z fundacją prowadzi lekcje przedsiębiorczości dla dzieciaków, by zaszczepić w nich dryg do działania na własny rachunek.

 

Codziennie jest odpowiedzialny za struktury dziesiątek projektów, organizuje i zarządza nimi. Wielki fan japońskiego systemu zarządzania TQM bazującego na wartościach i relacjach. Najwięcej wiedzy zdobywa na podstawie własnych błędów i dzięki własnemu doświadczeniu.


Nie ma sensu przechodzić tej samej drogi i wywarzać otwartych drzwi – uzbroimy Cię w wiedzę, byś mógł od kolejnego miesiąca skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej, nie martwiąc się o struktury firmowe, sprzedaż czy reklamy!


Nie ma nic lepszego dla Twojej firmy, niż dobrze zorganizowany mechanizm, który działa niezależnie od Ciebie – może, że chcesz o kolejny miesiąc przesunąć decyzję o zmianach, ciągle licząc, że coś się zrobi samo? Pytanie CZY STAĆ CIĘ na to, by znów to przełożyć?

 


 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative