2 edycja - Akademia Managerów MBA Fitness - Opłata rezerwacyjna
1 000,00 
Ilość
wysyłka do 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Czym jest Akademia Managerów MBA Fitness?
Rusza II edycja Akademii Managerów, w nowej formule MBA, wykorzystującej Action research, gdzie przedsiębiorcy uczą przedsiębiorców i dzielą się własnymi wpadkami, sukcesami i doświadczeniem. Na bazie poprzednich edycji, to właśnie ta formuła okazała się najbardziej skuteczna dla studentów, którzy musieli wdrożyć tę wiedzę wraz z narzędziami w swoje biznesy.

Już od października 2020 zaczynamy przemierzać całą Polskę w poszukiwaniu ciekawych modeli dla mikro-biznesów. Chcemy uzbroić w wiedzę kolejnych Biznesowych Wojowników, których głównym motorem napędowym jest pasja.

Chciałbyś aby Twój biznes dobrze prosperował zarówno dla Ciebie, Twoich pracowników jak i klientów? Masz dość walki od 10. do 10. modląc się o to, by “kolejny miesiąc był lepszy?”. Czujesz, że topisz pieniądze, ale nie wiesz co zrobić, by zoptymalizować koszty i pracę własnej placówki lub marki?


Nasi doświadczeni już w bojach praktycy wyszkolą kolejną grupę Wojowników, których nie będzie można zagiąć żadną klauzulą zakazaną, kampanią marketingową czy targetowaniem, a nawet roszczeniowym pracownikiem i wymagającym klientem. 


Co szczególnie zaskoczyło Wojowników I edycji?
“Nieszablonowe podejście do tematu, energia i uśmiech ludzi, którzy to organizują. Profesjonalizm - przez to jakich ludzi zrzesza wokół siebie, którzy mają coś do powiedzenia na ten temat” - Karina, uczestniczka I edycji Akademii Managerów

“Nie chcemy słuchać kolejnych teorii, które dobrze brzmią, ale są ciężkie do przełożenia na praktykę – przyjechałem tutaj by dowiedzieć się nie tego jak “inni BY to zrobili”, a posłuchać, tych, którzy to ZROBILI wielokrotnie i potrafią podzielić się wiedzą” – podsumowuje jeden z adeptów.


Zobacz co mówią nasi studenci

Nasze praktyczne podejście do przekazywania wiedzy daje uczestnikom możliwość zarabiania na swojej pasji, jednocześnie nie martwiąc się o kwestie finansowe, marketingowe, komunikacyjne, prawne i organizacyjne. Uzbraja ich w umiejętność zarządzania sobą, czasem, pracownikami i swoją placówką. 

Armia Generałów Akademii kompleksowo przygotuje Was do zmierzenia się z wyzwaniami stawianymi przed osobami prowadzącymi własną markę fitnessową lub taneczną, bez względu czy prowadzą biznes w formie szkoły, klubu, czy studia. Niektórzy absolwenci posiadają swoje internetowe lub mobilne biznesy w tej branży i stwierdzili, że program idealnie wpasował się w ich oczekiwania.


Kim są prowadzący?
Formuła Action research wprowadzona w ramach modelu MBA wymusza na nas korzystanie z osób, które na co dzień nie są jedynie szkoleniowcami, a prowadzą własny biznes, mierzą się z realnymi problemami mikro i małego biznesu i sami przeszli wiele, nim wypracowali stabilny model funkcjonowania.

Formuła warsztatowa powoduje, że pracujemy TYLKO na Waszych biznesach, przykładach i produktach, bez zbędnej teorii i “książkowej” wiedzy rodem z uczelni. Grupa Generałów prowadzących, ma za sobą zarówno wzloty i upadki - dzięki temu, chcąc oszczędzić Wam przykrych zaskoczeń, będą w stanie podzielić się czymś, czego nie wyczytacie w żadnej książce - REALNYM DOŚWIADCZENIEM!Jak wygląda codzienność MANAGERA?


PISZĄ O NAS - przeczytaj czy warto?

BranzaFitness.com: Czy mamy kryzys edukacji managerskiej w Polsce?

PolskiFitness.tvCzy Polski rynek Fitness jest już przesycony? Co można z tym zrobić?

FitnessPR.pl: Czym zamierzacie się wyróżnić od zwykłych szkoleń w branży?

FitnessBiznes.pl: Kim tak naprawde jest Manager w branży? Co powinien umieć?

Xtreme Fitness: Czy da sie połączyć pasję, biznes i sport? Jak się tego nauczyć?

 Jaka jest idea Akademii?


CENNIK:
cennik uwzględniający STYPENDIA DLA ADEPTÓW - 49%:
DO 01.04 - 3800 zł  (7800 zł bez stypendium)
DO 01.04 - 4250 zł w 5 ratach

Do 01.05 - 4050 zł (8050 zł bez stypendium)
Do 01.05 - 4500 zł w 4 ratach

Do 01.06 - 4300 zł (8300 zł bez stypendium)
Do 01.06 - 4900 zł w 3 ratach

*1000 zł opłaty rezerwacyjnej przy zapisie, pozostała kwota lub pierwsza rata do 20 dni od zapisu.

 

#WARUNKI PRZYZNAWANIA STYPENDIÓW:
- stypendium 49% zostanie przyznane pierwszym 20 studentom, którzy wpłacą 1 000 zł opłaty rezerwacyjnej przy zapisie, 
- każda osoba z pierwszych 20 zapisanych otrzyma stypendium 49%.ze środków Fundacji
- na stypendia w II edycji przeznaczamy ponad 80 000 zł wypracowanych przez działalność Fundacji
 


#DLA KOGO JEST AKADEMIA

▶ Właścicieli mikrobiznesów i małych placówek, którzy muszą ze wszystkim radzić sobie sami
▶ Dla osób na stanowisku managerskim w branży fitness, które chcą się doszkolić
▶ Dla trenerów, którzy chcą lepiej zarządzać swoją marką i kapitałem
▶ Dla pasjonatów, którzy planują profesjonalizować swój zawód
▶ Dla osób posiadających już duże doświadczenie, ale chcących dowiedzieć się jak poradzili sobie z tym inni praktycy, by móc samemu wyszkolić następców.

 

KRYZYS MANAGERA? Czym w zasadzie jest management?

 


#TERMINY ZJAZDÓW
24-25.10 - ŁÓDŹ
21-22.11 - TARNÓW
16-17.01 - WARSZAWA
20-21.02 - ŁÓDŹ
20-21.03 - KATOWICE
17-18.04 - WARSZAWA
15-16.05 - GDAŃSK
19-20.06 - ZAKOPANE


#TEMATY ZJAZDÓW
 

1. BIZNES NASZYCH TRENERÓW, PROFESJONALIZACJA PASJI TAK BY UNIKNĄĆ KRYZYSU, JAKIE DANE ZBIERAĆ I JAK MIERZYĆ EFEKTY BIZNESU
- biznes trenera, czyli jak wykorzystać potencjał Twoich pracowników (jak doprowadzić do sytuacji, gdy pracownik się usamodzielnia, a jednocześnie nie chce odchodzić z klubu. Co motywuje naszych trenerów do tego by pracować z nami, jak tworzyć do tego przestrzeń by każda ze stron zarabiała i osiągała korzyści poza majątkowe wspólnie)

- profesjonalizacja Twojej pasji, żeby pracowała na Ciebie (wykonujesz na co dzień wiele czynności, ale przynajmniej w kilku z nich się naprawdę odnajdujesz i czujesz jak ryba w wodzie. Jak wydobyć te umiejętności i czynności, które faktycznie nas pasjonują w pracy, a jak wyizolować zbędne czynności, których wykonywać nie chcemy, ale w praktyce musimy. Te wszystkie czynności mają pomóc nam w delegowaniu zadań, ergonomii pracy i podniesieniu skuteczności przy jednoczesnym zadowoleniu z naszej roli w firmie)

- kluczowe aspekty organizacyjne powodujące, że jedni osiągają wyniki, a inni upadają (zarządzanie grupą trenerów, selekcja osób do zespołu, plany sprzedażowe i struktury tworzenia celów. Skuteczne metody na leje sprzedażowe, które nie odstraszają klientów)
 

2. PROCEDURY W BIZNESIE, STRUKTURY FIRMY, BUDOWANIE ZESPOŁU, STREFY TRENINGOWE, KAPITAŁ I FINANSE
- budowanie i eskalacja marki (jak skutecznie zarządzać marką, w momencie rozrostu - z jednego do kilku klubów. Później z kilku do kilkunastu i kilkudziesięciu - jakie czekają nas wyzwania na jakich etapach. W jakie błędy najczęściej wpadają przedsiębiorcy i czego warto unikać. Jak układały się procesy przez lata zarządzania klubami i z czego warto korzystać)

- praktyczne elementy zarządzania klubem, potencjałem ludzkim oraz kapitałem (Jak budować system finansowy i procesy kapitałowe, tak by mieć kontrole nad tym co się dzieje w firmie gdy ona rośnie. Jakie elementy kontrolne wprowadzić, by nie przeszacować kosztów. Jakie błędy przy budowaniu arkuszy kalkulacyjnych popełniają przedsiębiorcy i czego warto unikać)

- Jak budować strefy treningowe w oparciu o decyzje sprzedażowe. Jak pracować z trenerami, tak by klienci częściej wracali na zajęcia.

- automatyzacja procesów w klubie oraz skalowanie biznesu (jak poprawnie delegować zadania, jak budować skuteczne zespoły i je motywować. Jak rekrutować ludzi i rozdzielać awanse. Jak uczyć ludzi zarządzania, by sami przejmowali rolę lidera. Budowanie struktur organizacyjnych i stanowisk)

- zarządzanie milenialsami i ich prognozowana dominacja na rynku pracy w branży fitness / dance (Jak rekrutować i zarządzać młodymi - rok 2025 = 75% milenialsów na rynku pracy. Jak oni pracują, czego wymagają, co ich motywuje, a czego absolutnie nie wolno przy nich robić by ich nie stracić. Jak skutecznie nimi przewodzić, by budować własny autorytet. Jak budować z nich liderów, którzy są zaangażowani poza godzinami pracy)

3. ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE, PRZYWÓDZTWO W BRANŻY, PSYCHOLOGIA, ZESPÓŁ
- trening mentalny w oparciu o psychologię sportu i badania związane ze skutecznością liderów pracujących pod dużą presją czasu i stresu - jak to wykorzystać w pracy managera oraz nad managerami
- psychologia przywództwa, jak skutecznie zarządzać sobą i innymi (dlaczego jedni nas słuchają, a inni nie - jak to wykorzystać)
- kryzys liderów, jak wyprzedzić konkurencję skutecznie wpływając swój zespół ( jakie rzeczy są naturalne za granicą, a które warto już teraz adoptować do polskich realiów)

4. PRAWO, REGULAMINY, OŚWIADCZENIA, UMOWY, PODATKI, KONTROLE I KARY
- praktyczne aspekty prawne i największe zagrożenia związane z przepisami dotyczącymi branży fitness / dance (wszystko co zmienia się na 2020 - VAT, CIT, PIT, ZUS, UMOWY, PODZIELONA PŁATNOŚĆ, FAKTURY, BIAŁA LISTA, REJESTRY BENEFICJENTÓW, ODPADY itp)
- optymalizacja kosztów stałych w oparciu o aspekty księgowe kluczowe przy kalkulacji rentowności placówki (oszczędność od 10-30% obecnych obrotów - w zależności od skali)
- zabezpieczenia, umowy oraz ubezpieczenia, czyli jak uniknąć przykrych konsekwencji w kontekście roszczeń klientów (regulaminy, umowy ubezpieczeniowe, oświadczenia klientów, prawo konsumenckie, UOKiK)
- dźwignie kapitałowe, elementy kredytowania oraz fundamentalne aspekty budżetowe przekładające się na sukces placówki i płynność finansową (gdzie banki korzystają z naszej niewiedzy, jakie instrumenty są opłacalne, a jakie nie i jak to liczyć. Alternatywne sposoby na budowanie zaplecza finansowego w oparciu o istniejące już struktury firmowe)

5. KOMUNIKACJA Z KLIENTEM, WIZERUNEK, PR, SOCIAL MEDIA
- wizerunek, PR, komunikacja marki, negocjacje z partnerami biznesowymi w branży fitness / dance (jak zdobywać partnerów, sponsorów i współpracować z innymi markami, jako dźwignia do naszego biznesu)
- poprawna komunikacja z klientami, działanie w kryzysowych momentach oraz dźwignie psychologiczne rozładowujące konflikty (jak komunikuje się człowiek, jak komunikuje się firma, a jak komunikuje się marka)
- budowanie profesjonalnego profilu w oparciu o social media (różne kanały - YT, IG, FB, itp) tak by była dźwignią dla naszego biznesu (jak wykorzystać Youtube/IG/FB do tego by pracował na nas i naszych klientów. Zwiększanie przychodów z usług za pośrednictwem dobrego zaangażowania przez video)

6. REKLAMA, TECHNOLOGIA, MARKETING, KOMUNIKACJA
- skuteczna reklama w 2020/ 2021 roku, co warto wiedzieć, a czego nie wie Twoja konkurencja (jakie elementy wykorzystywać, by być krok przed innymi)
- e-marketing, czyli jak skutecznie wykorzystać najnowszą technologię do poznania potrzeb klienta (jak zaadoptować sztuczną inteligencję do działań sprzedażowych i reklamowych, by nie zajmowała nam czasu i podnosiła skuteczność)
- zasady funkcjonowania algorytmów w serwisach społecznościowych zapewniające docieranie do sprofilowanych grup odbiorców (czyli co robić, a czego nie robić, by zasięgi rosły)
- produkty online w branży fitness / dance, jak je tworzyć i sprzedawać
- automatyzacja procesów online i niezbędne narzędzia do efektywnego funkcjonowania w świecie cyfrowym,
- podniesienie sprzedaży w procesie wdrożeniowym, rekrutacyjnym i systemowym
- jak dokonać kalkulacji rentowności oraz punktów zapalnych, gdy potrzebna jest całkowita modyfikacji pierowotnej strategii
 

7. PODNOSZENIE SPRZEDAŻY I PRZYGOTOWANIE DO SEZONU
- zwiększanie sprzedaży (bazując na ostatnich miesiącach, podkręcamy sprzedaż)
- budowanie strategii handlowych (bazując na poprzednich ruchach uszczelniamy strategię sprzedażowa)
- prowadzenie zespołów sprzedażowych (jak zbudować zespół, który samodzielnie zadba o wyniki sprzedażowe)
- przygotowanie na nowy sezon (jak spiąć ostatnie 7 miesięcy doświadczeń, by sezon był rekordowy)
- podsumowanie wszystkich nabytych umiejętności

 

#WARUNKI

Cena obejmuje zakwaterowanie oraz wyżywienie wyłącznie podczas ostatniego zjazdu w Zakopanem.

 


#NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

 

1. Czy każdy ze studentów otrzyma stypendium 49%?

ODP: Pierwsze 20 osób otrzymuje je automatycznie po zapisaniu się. Wpłaca 1000 zł przy zapisie i pozostałą kwotę w ratach lub w całości (szczegóły w mailu potwierdzającym). Po wyczerpaniu tej puli, cena wraca do kwoty pierwotnej, bez stypendium.

2. Czy są ograniczenia dotyczące otrzymania dotacji?
ODP: To nie jest dotacja, środki na stypendium są w 100% środkami wypracowanymi przez Fundację i otrzymuje je każdy, z 20 studentów, który się zapisze (patrz pkt.1)

3. Czy to będzie w formie wykładów jak na studiach?
ODP: NIE, forma Akademii, to w 100% forma warsztatowa, dlatego też stawiamy na indywidualne podejście. Prowadzący to w 100% praktycy-przedsiębiorcy, którzy podzielą się tym co sami zrobili, opatentowali i powtórzyli wielokrotnie. Nie będzie nudnych teorii jak na studiach i masy materiałów do przerobienia - stawiamy na praktykę i narzędzia, które możecie wykorzystać już następnego dnia u siebie.

4. Czy otrzymam dyplom ukończenia Akademii?
ODP: Oczywiście, otrzymasz oficjalny dyplom ukończenia Akademii, potwierdzony, przez wszystkich, 20 prowadzących własnym podpisem. Każdy zjazd będzie osobno egzaminowany i będzie potwierdzeniem PRAKTYCZNYM nabytych umiejętności. Dodatkowo do 3 miesięcy po ukończeniu Akademii (w ramach uczestnictwa - bez dodatkowych kosztów) będzie można się starać o dodatkowy, złoty certyfikat potwierdzający wykonanie zakresu programu w praktyce w swojej placówce, na swoim projekcie lub na swojej marce (szczegóły w dziekanacie Akademii)

5. Czy będą testy i kartkówki?
ODP: Absolutnie nie, egzaminy, które będą przeprowadzane przez prowadzących, będą weryfikacją praktycznych umiejętności w postaci danego zadania. Każdy student Akademii, będzie miał czas do kolejnego zjazdu by wykonać zadania, które prowadzący zadadzą i na tej podstawie zostanie im zaliczony i oceniony dany zjazd.

7. Czy będziemy mieli oceny?
ODP: Oceniani będziecie na 3 sposoby. Pierwszy będzie oceną ogólną daną przez każdego prowadzącego na podstawie pracy podczas danych warsztatów. Druga ocena będzie dotyczyła zadań w ramach egzaminu po każdym zjeździe. Suma tych dwóch ocen będzie na pierwszy dyplomie. Trzecia ocena to ocena praktyczna, do max 3 miesięcy po ukończeniu akademii i będzie potwierdzana złotym certyfikatem jako uzupełnienie do dyplomu Akademii.


*Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative