Akademia Managerów Fitness / Dance - wybrany zjazd
999,00 
Ilość
wysyłka do 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 


stan na 14.11 - "śpieszmy się kochać miejsca, tak szybko odchodzą"


Akademia Managerów Sportowych Fitness Dance

Managerowie, pasjonaci fitness dance, trenerzy, tancerze, właściciele placówek sportowych, absolwenci AWF. Mamy projekt przygotowany specjalnie dla Was!

Wiemy, ile wysiłku wkładacie w swoją pracę, codziennie zmagacie się z nowymi wyzwaniami, robiąc to, co kochacie — pomagacie innym. Wiemy, że to nie jest łatwe zadanie!

Po wielu miesiącach przygotowań wiemy, jak możemy wam pomóc stać się jeszcze lepszym i bardziej efektywnym w swojej branży. Stworzyliśmy dla Was Akademię Managerów Sportowych Fitness Dance jest to 7-miesięczna przeprawa przez wiele tematów, które pomogą Wam stać się profesjonalnym managerem. 

Osiem weekendowych zjazdów styczeń - lipiec 2020


Zobacz co dla Was przygotowaliśmy!


PISZĄ O NAS - przeczytaj czy warto?

BranzaFitness.com: Czy mamy kryzys edukacji managerskiej w Polsce?

PolskiFitness.tv: Czy Polski rynek Fitness jest już przesycony? Co można z tym zrobić?

FitnessPR.pl: Czym zamierzacie się wyróżnić od zwykłych szkoleń w branży?

FitnessBiznes.pl: Kim tak naprawde jest Manager w branży? Co powinien umieć?

Xtreme Fitness: Czy da sie połączyć pasję, biznes i sport? Jak się tego nauczyć?

 


#ZostańWojownikiemAkademii 
Wyszkolimy 20 Wojowników, których nie będzie można zagiąć żadną klauzulą zakazaną, kampanią marketingową czy targetowaniem, a nawet roszczeniowym pracownikiem i wymagającym klientem. Szkolimy, by biznes nie był przegraną bitwą jak w przypadku 80% firm opartych na pasji, które wielokrotnie przez brak narzędzi upadają w pierwszych latach.

Wiemy, co musicie zrobić, żeby zarabiać na swojej pasji, robić z radością to, co kochacie i nie martwić się kwestiami finansowymi, marketingowymi, komunikacyjnym i organizacyjnymi. Zdajemy sobie sprawę, z jakimi wyzwaniami przyjdzie mierzyć się osobom zarządzającym klubem lub szkołą - czołowi praktycy z branży fitness dance kompleksowo przygotują Was do tego zadania.


Jak wygląda codzienność MANAGERA?

 


#STYPENDIA
Fundacja Zarabiaj Na Pasji jako organizator Akademii przygotował dla przyszłych studentów program stypendialny o łącznej wartości 80 000 zł, który przeznaczy dla pierwszych 20 studentów, którzy wezmą udział w rekrutacji.

20 x stypendium 49% (Fundacja dopłaca 3 500 zł do Twojego rozwoju)
1 x stypendium 90% (Fundacja dopłaca 6 500 zł do Twojego rozwoju)

#CENA
- pojedynczy zjazd - 999 zł (brak rangi studenta)
- stypendium 49% - 3 700 zł (8 zjazdów w cenie + ranga studenta)
- stypendium 90% - 725 zł (8 zjazdów w cenie + ranga studenta)

*1 000 zł przy zapisie, pozostała kwota do 20 dni lub w dogodnych ratach.#WARUNKI PRZYZNAWANIA STYPENDIÓW
- stypendium 49% zostanie przyznane pierwszym 20 studentom, którzy wpłacą 1 000 zł przy zapisie
*każda osoba z pierwszych 20 zapisanych otrzyma stypendium 49%.

20 000 zł na rozwój Twoich trenerów - dla studentów Akademii
od organizacji PTA- o stypendium 90% może ubiegać się każdy student, który wpłacił 1 000 zł przy zapisie i nadesłał na maila akademia@zarabiajnapasji.com list motywacyjny zawierający:
1. informacje, do czego wykorzysta zdobytą na Akademii wiedzę 
2. jakie ma oczekiwania wobec Akademii
3. jaka jest Twoja historia i co sprawiło, że jesteś tu gdzie jesteś.

Rozstrzygnięcie konkursu na stypendium 90% nastąpi 10 grudnia 2019 roku, laureat zostanie wyłoniony przez jury składające się z 20 wykładowców Akademii - zwycięzcy zostanie zwrócona różnica pomiędzy wpłaconą kwotą a przyznanym stypendium.
*tylko jedna osoba z puli studentów (którzy dostali stypendium 49%) otrzyma stypendium 90%.


SKĄD TE STYPENIA?
❓❓❓❓❓❓❓❓❓
 

Wielu z Was pewnie zastanawia się, skąd wzięło się te 80 000 zł na stypendia dla studentów #AkademiiManagerów?

- Ukradli pewnie — prywaciarze…!?
- Wzięli dotacje?
- Może ściemniają, by ładnie brzmiało!?


kliknij w obrazek ponizej i dowiedz się więcej


#DLA KOGO JEST AKADEMIA

▶ Właścicieli małych placówek, którzy muszą ze wszystkim radzić sobie sami
▶ Dla osób na stanowisku managerskim w branży fitness / dance, które chcą się doszkolić
▶ Dla trenerów, którzy chcą lepiej zarządzać swoją marką i kapitałem
▶ Dla pasjonatów, którzy planują profesjonalizować swój zawód
▶ Dla osób posiadających już duże doświadczenie, ale chcących dowiedzieć się jak poradzili sobie z tym inni praktycy, by móc samemu wyszkolić następców.

 

KRYZYS MANAGERA? Czym w zasadzie jest management?


#PROWADZĄCY 
 

ŁUKASZ DOJKA - właściciel marki Xtreme Fitness, najbardziej dynamicznie rozwijającej się sieci klubów w Polsce, aktualnie posiada 30  lokalizacji i wciąż się rozwija - na koniec 2020 zaplanowane jest otwarcie 50. klubu, a 2022 rok ma zakończyć się wynikiem aż 130 lokalizacji w całej Polsce. Udowadnia tym samym, że dzięki nieszablonowemu myśleniu można w Polsce dokonywać ekspansji tam, gdzie inni polegli.

SPECJALIZACJA:
- Skalowanie Biznesu
- Eskalacja Marki
- Budowanie Skutecznego Zespołu

 

Posłuchaj wywiadu z Łukaszem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


 

MAREK PRUSIŃSKI - właściciel firmy GRIT Laboratory oraz Head of Fitness w Xtreme Fitness Gyms. Marek współuczestniczył w otwarciu ponad 30 klubów. Specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni treningowych oraz szkoleniu kadry trenerskiej, tak by ich praca była zoptymalizowana i przynosiła największe korzyści zarówno dla właścicieli, jak i samych trenerów. Jego skuteczność w branży potwierdza jego doświadczenie, a liczne porażki i błędy przekuwa każdorazowo w sukcesy, podnosząc jednocześnie wydajność i dopracowując każdorazowo procesy, w których bierze udział.
SPECJALIZACJA:
- Modele Zarządzania Trenerami
- Optymalizacja pracy zespołu
- Projektowanie przestrzeni treningowych

Posłuchaj wywiadu z Markiem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii

 


MATEUSZ STYPUŁKOWSKI - współzałożyciel HUMAN Fitness Philosophy, jak i Akademii Trenerów Personalnych PTA, nie tylko biznesmen, jednak jest to także trener, sportowiec i pasjonat, który doskonale zna branżę, obecnie zarządza 4 swoimi klubami, które zostały otwarte w trakcie ostatnich 24 miesięcy! Działa na Łódzkim rynku i pokazuje, że jest miejsce na budowanie od podstaw własnej marki i eskalację jej zarówno na lokalnym rynku (kluby Human Fitness), jak i na ogólnopolskim (Akademia PTA - działają w 6 miastach w PL).

 SPECJALIZACJA:
- Plany Sprzedażowe
- Budowanie struktury organizacyjnej
- Zarządzanie zespołem

 

Posłuchaj wywiadu z Mateuszem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


 


 

 

MARTA BUKOWSKA -  Związana z branżą fitness od 14 lat. Założycielka Pomorskiej Szkoły Fitness 4FIT. Wspiera trenerów personalnych, instruktorów fitness, managerów i właścicieli małych biznesów pomagając im tak pokierować rozwojem zawodowym. Kończyła specjalizacje związane z wykorzystywaniem socjologii oraz psychologii społecznej, które wykorzystuje teraz zawodowo. Na co dzień przedsiębiorca i praktyk, który idealnie łączy wiedzę naukową, ze sprawdzonymi na własnej skórze rozwiązaniami. Prowadzi dziesiątki osób, którym doradza zawodowo i biznesowo, do tego prowadząc własną placówkę. 

 

SPECJALIZACJA:
- Systematyzacja pracy trenerów
- Odporność na stres i kryzysy w pracy
- Delegowanie kluczowych zadań

 

Posłuchaj wywiadu z Martą i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


MAGDALENA RODAK-DĘBOWSKA - Jej droga zawodowa związana jest z branżą fitness. Większość z tego czasu przepracowała na sali, jako instruktor oraz szkoleniowiec i wie, że to najlepsze miejsce do badania zachowań i potrzeb klubowiczów. Pracuje dla jednego z największych graczy a rynku - firmy ZDROFIT, na co dzień zajmuje się komunikacją marki i relacjami w social mediach. Doświadczenie związane z zarządzaniem zdobywała jako manager klubów i osoba odpowiedzialna za działania marketingowe i PR. Teraz codzienną pracę na żywym organizmie będzie mogła przełożyć wprost na edukację studentów akademii.

 

SPECJALIZACJA:
- Komunikacja marki w social mediach
- Profesjonalny PR
- Kampanie społeczne

 

Posłuchaj wywiadu z Magdaleną i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


ANNA YOUYA JUJKA - posiada 30-letnie doświadczenie w branży tanecznej. Współpracuje ze szkołami tańca na terenie całego kraju, zasiada w jury od najmniejszych do największych zawodów, turniejów w kraju, jak i zagranicą. W jej dorobku znajduje się realizacja reklam, teledysków, programów tv, projektów niekomercyjnych. Jest założycielką studia kultury ulicznej Step Dealers. Choreograf trzech edycji You Can Dance/Polska TVN, członek Jury dwóch edycji Got To Dance/Polska Polsat. Uwielbia dzielić się tym, co potrafi i co kocha.

 

SPECJALIZACJA:
- Budowanie wizerunku w branży artystycznej
- Negocjacje biznesowe
- Współpraca z dużymi markami

Posłuchaj wywiadu z  Jujką i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


 

EMILIA LIS - Od 2002 roku związana zawodowo z branżą fitness i taneczną. Instruktorka, przedsiębiorca, szkoleniowiec. Przez 7 lat prowadziła swoje studio tańca. Autorka bloga fitnessowo-biznesowego: emilialis.pl. Pomaga instruktorom i klubom lepiej komunikować się z klientami, (szkolenia, artykuły, filmy edukacyjne).

 

SPECJALIZACJA:
- Utrzymywanie klientów
- Skuteczna komunikacja online i offline z klientami
- Relacje wewnątrz zespołu


Posłuchaj wywiadu z Emilią i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


BARTOSZ LANGA - prawdziwy szaman marketingu. Zawodowo buduje marki, opracowuje strategie marketingowe oraz projektuje wprowadzanie nowych produktów z naciskiem na wysoką sprzedaż. Współpracuje z dużymi i średnimi markami, budując im strategię od zera. Pomagał takim markom jak BOLS, Rucola Catering, TwójDietetyk.pl. Jest również wykładowcą MBA Marketing na Uczelni Łazarski i ASBiRO.

SPECJALIZACJA:
- Skuteczny e-marketing
- Budowanie i kreacja marki
- Storytelling w marketingu

 

Posłuchaj wywiadu z Bartoszem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


PATRYK SULIGA - Twórca niestandardowych nośników komunikacji marketingowej. Organizator kampanii reklamowych w mediach społecznościowych dla firm w Polsce i za granicą. Doświadczenie zdobywał m.in. ze współpracy z markami: Pierre Cardin, Vitalia.pl / Fitatu.pl, Bitbay.pl, Żołądkowa Gorzka, Bosch, Play, Empik, Burger King, Weegree, Tako Media, Netkoncept.com. Ponad 200 publikacji i wystąpień w mediach w Polsce i za granicą takich jak Money.pl, bankier.pl, tvn24, Dzień dobry TVN, TV Biznes, Wirtualna Polska itd. Twórca kanałów na Youtube: Bez kanału i Jestem M.

SPECJALIZACJA:
- Skuteczne budowanie marki na YouTube
- Współpraca z mediami i markami
- Kampanie wiralowe w social mediach
 

Posłuchaj wywiadu z Patrykiem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii

 


KRZYSZTOF ZIĘBA - Jest trenerem umiejętności interpersonalnych, Life and Business Coach’em, Trenerem mentalnym. Na swoim koncie ma ponad 12 000 godzin przeprowadzonych zajęć grupowych. Jest Prezesem Fundacji Art of Breaking, właścicielem szkoły tańca BreakNuts Dance Studio, prelegentem TEDxPiotrkowskastreet, członkiem TABASKOTEAM. Obecnie na stałe współpracuje z Polskim Związkiem Piłkarzy, ITFF - International Trainers&Facilitators Federation oraz Personal Training Academy.

SPECJALIZACJA:
- Psychologia przywództwa
- Trening mentalny
- Coaching managerski
 

Posłuchaj wywiadu z Krzysztofem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


SZYMON MRUGAŁA - Banki nie zawsze zaproponują najlepszą ofertę na rynku. Szymon ma dostęp do najszerszej gamy usług i zawsze jest w stanie zweryfikować informacje bez względu na logo na ulotce.

To najbardziej kreatywny doradca finansowy jakiego znamy. Od 5 lat czynnie działa w świecie finansów, jest także autorem bloga finansowego. Wielokrotny prelegent na różnych wydarzeniach i konferencjach biznesowych. Aktywnie razem ze swoim zespołem obsługuje ponad 200 klientów indywidualnych oraz ponad 40 przedsiębiorstw w zakresie wszystkich produktów finansowych, jakich mogą potrzebować: kredytów, ubezpieczeń, inwestycji.

Jego celem jest dobieranie właściwych rozwiązań finansowych dla klientów na różnych etapach rozwoju ich życia prywatnego oraz ich firm.

SPECJALIZACJA:
- Doradztwo finansowe i optymalizacje
- Zabezpieczenie ryzyk finansowych
- Obniżenie kosztów kredytów i ubezpieczeń
 

Posłuchaj wywiadu z Szymonem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


WOJCIECH BIZUB Wojciech Bizub - kontraktowy dyrektor marketingu w małych i średnich przedsiębiorstwach. Właściciel ukierunkowanej na rezultaty agencji WBIZNES. Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyniki, a nie wymówki. Dzięki konsekwentnej realizacji planu doprowadza biznesy klientów do statusu lidera ich branży w ciągu 2-3 lat. Wykładowca akademicki (ALK oraz MBA na ASBiRO) i prelegent największych konferencji biznesowych w Polsce (I  Marketing oraz WBEXP z Garym Vaynerchukiem). Jeden z najpopularniejszych podcasterów biznesowych w Polsce. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył mechanizm dynamicznego rozwoju dla firm – strategię WBIZNES. Gdy nie klika przy komputerze, to biega, boksuje na ringu lub przerzuca ciężary na siłowni.

SPECJALIZACJA:
- Sztuczna inteligencja w reklamach
- Copywriting sprzedażowy
- Tworzenie lejków sprzedażowych

Posłuchaj wywiadu z Wojciechem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


KAMIL DOŁOWSKIWspółzałożyciel i zarządzający projektem Akademii W Gruncie Ruchu. Od 14 lat zaangażowany w budowanie zespołów i społeczności, zarządzanie organizacjami pozarządowymi i w tych środowiskach tworzenie elastycznych modeli biznesowych. Ewangelizator życia w zgodzie z naturą człowieka opartego o ruch, ciekawość oraz zdrowe szczere i solidne relacje. Zawodowo łączy świat wikingów, avatara i cyfrowego rzemieślnictwa.

SPECJALIZACJA:
- Budowanie turkusowej organizacji
- Zarządzanie poprzez wysoką jakość komunikacji
- Efektywna samodzielność zespołu

Posłuchaj wywiadu z Kamilem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


KAROL FROŃ Przedsiębiorca, mentalista, praktyk sprzedaży i zarządzania. Od 2007 r. związany z branżą sprzedaży telefonicznej, wykonał ponad 30 000 rozmów z klientami, w ciągu 6 lat zatrudnił w swojej firmie 3500 ludzi i zbudował blisko 30 zespołów sprzedaży. Autor 5 książek, wykładowca akademicki, trener Brian Tracy International w Polsce. Pomaga przedsiębiorcom i dyrektorom sprzedaży zwiększać skuteczność ich zespołów handlowych, poprzez wydobywanie osobistego potencjału oraz modernizuje działy handlowe, za pomocą praktycznych metod zarządzania, które wypracował w ciągu 9 lat zarządzania zespołami w korporacji CCIG oraz własnym biznesie. Twórca modeli sprzedaży Sales Hunter i przywództwa Dream Sales Team. Uczy praktycznej sprzedaży, psychologii sukcesu, przywództwa i budowania zespołów. Znany z bezpośredniego języka, charyzmatycznego sposobu bycia i stawiania na praktykę, kosztem teorii. Z jego szkoleń skorzystało już ponad 11 000 osób. Mąż Karoliny, ojciec Ksawerego, miłośnik survivalu.
 

SPECJALIZACJA:
- Praktyczna sprzedaż
- Psychologia sukcesu
- Przywództwo i budowanie zespołu

Posłuchaj wywiadu z Karolem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii

 

 


MIKOŁAJ HEWELT Specjalizuje się w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, jak również prowadzeniu postępowań kontrolnych i podatkowych. W ramach prowadzonej praktyki przeprowadza liczne audyty prawno-podatkowe w przedsiębiorstwach oraz instytucjach publicznych. Przygotowuje rekomendacje i koncepcje, a następnie nadzoruje wdrażanie procesów restrukturyzacyjnych. Występuje jako pełnomocnik procesowy w licznych postępowaniach sądowoadministracyjnych przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Jest prelegentem na studiach podyplomowych oraz na szkoleniach branżowych i konferencjach, a także autorem licznych publikacji w specjalistycznych czasopismach podatkowych.Obecnie wpisany na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Izbę Doradców Podatkow

SPECJALIZACJA:
- Doradztwo podatkowe
- Prowadzenie postępowań kontrolnych
- Nadzór procesów restrukturyzacyjnych

Posłuchaj wywiadu z Mikołajem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


ARKADIUSZ FOLLERTDoświadczony księgowy oraz konsultant. Współpracuje w zakresie doradztwa księgowego organizacji pozarządowych z jednostkami samorządu terytorialnego. Właściciel biura rachunkowego specjalizującego się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz NGO. Autor artykułów i publikacji prasowych z zakresu rachunkowości, podatków i zarządzania finansami. Specjalizuje się w szkoleniach z rachunkowości i podatków oraz optymalizacji kosztów. 

SPECJALIZACJA:
- Optymalizacja podatkowa
- Zabezpieczenie struktury biznesowej
- Zmniejszenie obciążeń fiskalnych

Posłuchaj wywiadu z Arkadiuszem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


MICHAŁ KOSEL - Ten Wojownik stoi na straży Naszej Armii. Od 10 lat prężnie działa w branży fitness/ dance.
Jest przedsiębiorcą, dziennikarzem i założycielem Fundacji, która wspiera pasjonatów na rynku pracy. Prowadzi swoje kluby. Jego spółki i organizację prowadzą w całej Polsce prawie 20 projektów sportowych
i edukacyjnych. Jest wykładowcą na studiach licencjackich, MBA i na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie.
Jest wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Próbując budować biznes oparty o pasję dwukrotnie otarł się o bankructwo. Zbudował 2 placówki sportowe nie mając złotówki na koncie, co było późniejszą dźwignią do pozostałych projektów. Kilka lat później pomagał setkom przedsiębiorców otwierać ich kluby, pomagając jednocześnie uniknąć najczęstszych błędów, które przerobił na własnej skórze...

SPECJALIZACJA:
- Tworzenie skutecznej Armii z Milenialsów
- Marketing Patryzancki
- Uzbrajanie prawne w branży fitness

Posłuchaj wywiadu z Michałem i dowiedz się o czym będą warsztaty ze studentami Akademii


#TERMINY ZJAZDÓW
18-19.01 - ŁÓDŹ - Human Fitness Philosophy (Rzgów)
08-09.02 -TARNÓW - Xtreme Fitness
29.02-01.03 - WARSZAWA - Uczelnia biznesowa ASBIRO
28-29.03 - ŁÓDŹ - Human Fitness Philosophy (Rzgów)
18-19.04 - WARSZAWA - Holmes Place Premium Hotel Marriott
16-17.05 - WARSZAWA - ZDROFIT
20-21.06 - WARSZAWA - ZDROFIT
17-18-19.07 - ZAKOPANE - Oficjalne zakończenie Akademii 


#TEMATY I HARMONOGRAM ZJAZDÓW
 

STYCZEŃ - 18-19.01 - ŁÓDŹ - HUMAN FITNESS (Rzgów)

temat:
- biznes trenera, czyli jak wykorzystać potencjał Twoich pracowników
- profesjonalizacja Twojej pasji, żeby pracowała na Ciebie
- kluczowe aspekty organizacyjne powodujące, że jedni osiągają wyniki, a inni upadają
 
Sobota
8:40 - 9:45 Blok 0 - Michał Kosel - Wypracowanie oczekiwań i schematu pracy
10:00 - 11:30 Blok I - Marta Bukowska - Biznes trenrea czyli jak wykorzystywać potencjał Twoich pracowników
11:30 - 13:00 Blok II - Marta Bukowska - Profesjonalizacja Twojej pasji, żeby pracowała na Ciebie
13:00 - 14:30 Blok III - Marta Bukowska - Kluczowe aspekty organizacyjne, powodujące że jedni osiągają wyniki, a inni upadają 
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV - Michał Kosel - Budowanie marki - dlaczego nasze przekonania są błędne?
17:15 - 18:45 Blok V - Michał Kosel - Budowanie marki - jak postrzegają nas na zewnątrz i skąd się tego dowiedzieć?
 
Niedziela
9:30 - 11:00 Blok I - Mateusz Stypułkowski - teoria i struktura planu sprzedażowego, wyznaczenie celów sprzedażowych
11:15 -12:45 Blok II - Mateusz Stypułkowski - koncepcja lejka sprzedażowego w kontekście zarządzania biznesem
13:00 - 14:30 Blok III - Mateusz Stypułkowski - plan sprzedażowy, a plan marketingowy. Zarządzanie grupą trenerów 
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV - Michał Kosel - Zarządzanie kapitałem ludzkim - jak wykorzystać to co wiemy, by otrzymać to co chcemy.
17:15 - 18:45 Blok V - Michał Kosel - 80% firm upada w pierwszych 2 latach - jak nie znaleźć się w tym procencie?
 

LUTY - 8-9.02 - TARNÓW - XTREME FITNESS

temat:
- budowanie i eskalacja marki,
- praktyczne elementy zarządzania klubem, potencjałem ludzkim oraz kapitałem,
- automatyzacja procesów w klubie oraz skalowanie biznesu,
- zarządzanie milenialsami i ich prognozowana dominacja na rynku pracy w branży fitness / dance,

 
Sobota
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V

 
Niedziela
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V
 

 

LUTY/MARZEC - 29.02-01.03 - WARSZAWA - SEMINARIUM UCZELNIA BIZNESOWA
- Zarządzanie kapitałem czasu i organizacja
- Przygotowanie do kryzysu w biznesie
 

 
MARZEC - 28-29.03 - ŁÓDŹ - HUMAN FITNESS (Rzgów)

temat:
- trening mentalny w oparciu o psychologię sportu i badania związane ze skutecznością liderów pracujących pod dużą presją czasu i stresu,
- psychologia przywództwa, jak skutecznie zarządzać sobą i innymi
- kryzys liderów, jak wyprzedzić konkurencję skutecznie wpływając swój zespół
 
Sobota
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V
 
Niedziela
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18.45 Blok V
 

KWIECIEŃ 18-19.04 - WARSZAWA- HOLMES PLACE - Hotel Marriott 

temat:
- praktyczne aspekty prawne i największe zagrożenia związane z przepisami dotyczącymi branży fitness / dance,
- optymalizacja kosztów stałych w oparciu o aspekty księgowe kluczowe przy kalkulacji rentowności placówki,
- zabezpieczenia, umowy oraz ubezpieczenia, czyli jak uniknąć przykrych konsekwencji w kontekście roszczeń klientów,
- dźwignie kapitałowe, elementy kredytowania oraz fundamentalne aspekty budżetowe przekładające się na sukces placówki i płynność finansową,

 
Sobota
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V
19:00 - 20:30 - Blok VI 
 
Niedziela
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V
 

MAJ 16-17.05 - WARSZAWA - ZDROFIT

temat:
- wizerunek, PR, komunikacja marki, negocjacje z partnerami biznesowymi w branży fitness / dance,
- poprawna komunikacja z klientami, działanie w kryzysowych momentach oraz dźwignie psychologiczne rozładowujące konflikty,
- budowanie profesjonalnego profilu w oparciu o platformę YouTube, tak by była dźwignią dla naszego biznesu

Sobota
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V
 
Niedziela
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V
 


CZERWIEC 20-21.06 - WARSZAWA - ZDROFIT

temat:
- skuteczna reklama w 2020 roku, co warto wiedzieć, a czego nie wie Twoja konkurencja,
- e-marketing, czyli jak skutecznie wykorzystać najnowszą technologię do poznania potrzeb klienta,
- zasady funkcjonowania algorytmów w serwisach społecznościowych zapewniające docieranie do sprofilowanych grup odbiorców,
- produkty online w branży fitness / dance, jak je tworzyć i sprzedawać,
- automatyzacja procesów online i niezbędne narzędzia do efektywnego funkcjonowania w świecie cyfrowym,
- podniesienie sprzedaży w procesie wdrożeniowym, rekrutacyjnym i systemowym
- jak dokonać kalkulacji rentowności oraz punktów zapalnych, gdy potrzebna jest całkowita modyfikacji pierowotnej strategii
 
Sobota
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V
 
Niedziela
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
przerwa obiadowa
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V
 

LIPIEC 17-18-19.07 - ZAKOPANE - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY

temat:
- zwiększanie sprzedaży,
- budowanie strategii handlowych,
- prowadzenie zespołów sprzedażowych
- przygotowanie na nowy sezon
- podsumowanie wszystkich nabytych umiejętności
- egzamin zaliczeniowy Akademię
 
Piątek
15:00 - 17:00 Blok I
18:00 - 19:30 Blok II
Basen, Sauny, Jacuzzi z widokiem na Tatry
Ognisko i biesiada góralska
 
Sobota
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
obiad
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V
20:00 - 21:00 ogłoszenie wyników egzaminów i rozdanie dyplomów
 
Niedziela
9:30 - 11:00 Blok I
11:15-12:45 Blok II
13:00 - 14:30 Blok III
obiad
15:45-17:15 Blok IV
17:15 - 18:45 Blok V Zakonczenie
 

 

#WARUNKI
Cena obejmuje zakwaterowanie oraz wyżywienie wyłącznie podczas ostatniego zjazdu w Zakopanem.

 


#NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:


NAJWIĘKSZE OBIEKCJE STUDENTÓW PRZED ZAPISANIEM?
 

1. Czy każdy ze studentów otrzyma stypendium 49%?

ODP: Tak, przeznaczyliśmy 20 stypendiów 49%, czyli pierwsze 20 osób otrzymuje je automatycznie po zapisaniu się. Wpłaca 1000 zł przy zapisie i pozostałe 2700 zł w ratach lub w całości (szczegóły w mailu potwierdzającym)

2. Czy są ograniczenia dotyczące otrzymania dotacji?
ODP: To nie jest dotacja, środki na stypendium są w 100% środkami wypracowanymi przez Fundację i otrzymuje je każdy, z 20 studentów, który się zapisze (patrz pkt.1)

3. Czy mogę ubierać się o stypendium 90%?
ODP: Tak, każda z osób, która zapisze się tak jak w pkt. 1, może wysłać list motywacyjny zgodnie z instrukcją do 1 grudnia, 10 grudnia nastąpi ogłoszenie zwycięzcy, a kwota, którą wpłacił dotychczas zostanie zwrócona i wyrównana do kwoty stypendium. Przykład: wpłaciłeś 3700 zł, otrzymałeś stypendium 90%, więc jedyny koszt, który ponosisz to 725 zł, a pozostałe 2975 zł wraca do Ciebie na konto

4. Czy mogę przyjechać tylko na jeden zjazd?
ODP: Tak, wtedy nie otrzymujesz rangi studenta Akademii, tylko uczestnika pojedynczych warsztatów i otrzymujesz za te jedne warsztaty certyfikat uczestnictwa - wtedy cena jednego zjazdu to 999 zł (możesz przyjechać na kilka - wtedy cena wynosi 999 zł x ilość wybranych zjazdów)

5. Czy to będzie w formie wykładów jak na studiach?
ODP: NIE, forma Akademii, to w 100% forma warsztatowa, dlatego też stawiamy na max 20 uczestników. Prowadzący to w 100% praktycy-przedsiębiorcy, którzy podzielą się tym co sami zrobili, opatentowali i powtórzyli wielokrotnie. Nie będzie nudnych teorii jak na studiach i masy materiałów do przerobienia - stawiamy na praktykę i narzędzia, które możecie wykorzystać już następnego dnia u siebie.

6. Czy otrzymam dyplom ukończenia Akademii?
ODP: Oczywiście, otrzymasz oficjalny dyplom ukończenia Akademii, potwierdzony, przez wszystkich, 20 prowadzących własnym podpisem. Każdy zjazd będzie osobno egzaminowany i będzie potwierdzeniem PRAKTYCZNYM nabytych umiejętności. Dodatkowo do 3 miesięcy po ukończeniu Akademii (w ramach uczestnictwa - bez dodatkowych kosztów) będzie można się starać o dodatkowy, złoty certyfikat potwierdzający wykonanie zakresu programu w praktyce w swojej placówce, na swoim projekcie lub na swojej marce (szczegóły w dziekanacie Akademii)

7. Czy będą testy i kartkówki?
ODP: Absolutnie nie, egzaminy, które będą przeprowadzane przez prowadzących, będą weryfikacją praktycznych umiejętności w postaci danego zadania. Każdy student Akademii, będzie miał czas do kolejnego zjazdu by wykonać zadania, które prowadzący zadadzą i na tej podstawie zostanie im zaliczony i oceniony dany zjazd.

8. Czy będziemy mieli oceny?
ODP: Oceniani będziecie na 3 sposoby. Pierwszy będzie oceną ogólną daną przez każdego prowadzącego na podstawie pracy podczas danych warsztatów. Druga ocena będzie dotyczyła zadań w ramach egzaminu po każdym zjeździe. Suma tych dwóch ocen będzie na pierwszy dyplomie. Trzecia ocena to ocena praktyczna, do max 3 miesięcy po ukończeniu akademii i będzie potwierdzana złotym certyfikatem jako uzupełnienie do dyplomu Akademii.


*Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative